Īpašas vakariņas 3 pavāru restorānā

Mar 16, 2016

pavāru-restorānsĪpašus un pārsteigumiem pilnus vakarus ir pelnījusi katra sieviete. Tos nevajag bieži, bet tieši šie īpašie mirkļi ir atgādinājums tam, kāpēc esam kopā tieši ar šo cilvēku. Un satraukuma gaidas liek ietrīsēties sirdij. Tāpēc, ja romantiski pārsteigumi un kopā būšana jums tiek sagādāta regulāri un bez uzvedināšanas uz šādām domām, tad ziniet – esat izvēlējušās lieliskos vīriešus.

Arī es esmu šo laimīgo sieviešuvidū, kuras tiek lutinātas ar uzmanības apliecinājumiem, romantiskiem pārsteigumiem, vakariņām divatā un brīvdienu izbraucieniem. Pēdējais lieliskais vakars mums bija koncerta apmeklējums un pēc tam vakariņas lieliskā restorānā.

Vīra izvēle bija nevainojama – klasiskās mūzikas koncerts un vakariņas 3 pavāru Restorānā. Vakars bija ļoti izdevies. Labi atpūtos un pavadīju laiku divatā ar vīru. 3 pavāru Restorāns bija izcils it visā – atmosfēra, ēdiens un apkalpošana bija tieši tik laba, kā no tik izslavēta restorāna varētu sagaidīt.

 

3 pavāru restorāns – virtuve, koncepcija un noskaņa

 

Man līdz šim īpašajam vakaram nebija sanācis apmeklēt 3 pavāru Restorānu, bet biju daudz par to domājusi, kaut kad ieminējos arī vīram, ka noteikti vajadzētu aiziet. Viņš ir bijis tik uzmanīgs, ka atcerējies šo sarunu un interneta vietnē http://gettable.lv/ , ko izmantojam, rezervējis galdiņu tieši šajā vietā.

Pēc koncerta devāmies uz restorānu. Mums jau bija sagatavots rezervētais galdiņš. Uzreiz pamanīju un novērtēju dzīvīgo un radošo atmosfēru, kas virmoja gan gaisā, gan bija manāma restorāna interjerā. Zināju, ka restorāna pamatkoncepcijā ir īpaša ēdiena filofozija.

Restorānā izmanto vietējo zemnieku audzētos produktus, kas nav pakļauti ķīmiskai apstrādei.

Pēc iespējas īsāka produktu piegādes ķēde dod iespēju izsekot produkta ceļam līdz pat laukam un pļavai, kur tas audzis.Arī virtuves darbā tiek ievērota pārliecība, ka katrs produkts ir vērtīgs un jāizmanto pilnībā. 3 pavāru Restorānā ir atvērtā tipa virtuve, kurā apmeklētāji var redzēt, kā pavāri gatavo un dekorē maltīti.3-pavaru-restorans

Mēs pasūtījām ļoti gardu maltīti – Latvijas laukos audzētu liellopa gaļu, dārzeņu zupu un izcilu saldo ēdienu. Visu papildinājām ar vīnu, jo šis taču bija īpašs vakars. Ēdieni bija noformēti kā īsti mākslas darbi. Un garša komentārus neprasa.

Šis restorāna apmeklējums tiešām bija īsta bauda, jo, salīdzinot ar citiem pēdējā laikā apmeklētajiem restorāniem, 3 pavāru restorāns ēdiena kvalitātes, radošās pieejas un atmosfēras ziņā ieņem vienu no augstākajām vietām.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.