Īstermiņa ātrais kredīts

Sep 13, 2014

ātrais kredīts dolars.lvJa parādījušās naudas problēmas, ātrais kredīts viens no variantiem, kā to atrisināt. Ieteicams vispirms pajautāt paziņām, draugiem, kuri ir izmantojuši šo iespēju – varbūt var rekomendēt uzticamu un tiešām klientiem ļoti draudzīgu ātrā kredīta izsniedzēja uzņēmumu. Tādējādi varēsi izvēlēties labāko variantu . Viens no uzņēmumiem, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus, ir SMScredit. Kā viena no priekšrocībām – aizņemoties naudu pirmo reizi, tev būs jāatdod precīzi tik, cik saņēmi aizdevumā . Pirmoreiz var noformēt īstermiņa naudas aizdevumu summā līdz EUR 300, savlaicīgi nokārtojot parādsaistības, pie otrās reizes varēsi aizņemties naudas summu līdz EUR 425.
Ātro kredītu var noformēt cilvēki no 20 gadu vecuma līdz pat 75 gadiem. Viens no nosacījumiem – personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem ikmēneša naudas ienākumiem. Lai varētu pieteikt ātro kredītu, tev ir vajag bankas kontu kādā no Latvijas bankām , uz kuru varēs vēlāk pārskaitīt īstermiņa naudas aizdevumu, un mobilā telefona pieslēgums. Tikai pāris minūtes ir nepieciešamas, lai pieteiktos īstremiņa aizdevumam internetā. Ir jāreģistrējas ātro kredītu mājaslapā, aizpildot nepieciešamo pieteikuma formu, jāpārskaita reģistrācijas maksa EUR 0,01 apmērā. Reģistrācijas maksa atpakaļ netiek atgriezta, jo tas ir kā nodrošinājums ātrā kredīta pieteikuma izskatīšanai.
Atgriezt pieprasīto aizdevumu iespējams dažādos veidos: Latvijas Pasta nodaļās, tirdzniecības vietā “Narvesen”, bankas filiālēs vai konkrēti internetā. Mēdz notikt, ka saņemto naudas aizdevumu nav iespējams atgriezt noteiktajā laikā, tieši tāpēc izmanto opciju atlikt kredīta maksājumu, tādējādi neiekrītot parādu procentu likmēs. Īstermiņa naudas aizdevums ir ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, kas ļauj pietiekami ātri iegūt naudas summu dažādām dzīves situācijām. Ātrais kredīts tiek apstiprināts katru dienu no plkst. 7.00 – 24.00.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.