Izsmalcinātie Breguet pulksteņi

Sep 17, 2014

BREGUET pulksteņi Chrono.lvBreguet zīmols ir gana sens – par tā dibinātāju uzskatāms Abrahams Luis Breguets (Abraham-Louis Breguet), kura pirmā dzīves vieta saistāma ar Parīzi – 51 Quai de l’Horloge on the Île de la Cité in Paris, bet zināms, ka šis zīmols pārstāv Šveices pulksteņu meistarus. Zīmola moto ir – „ Breguet – inovācijas, kas uzrakstīja vēsturi”. Lielā mērā par viņa panākumiem ir jāpateicas tam, ka viņš apprecēja franču bagātnieka meiču, līdz ar to nodrošinot sev zināmus pamatlīdzekļus biznesa uzsākšanai – Breguet darbnīcas atvēršanai. Šis bija likumsakarīgs iznākums, jo jau studiju laikos Breguet interesēja pulksteņu mehānismi un matemātiskās zinātnes kā tādas. Breguets ātri vien kļuva zināms valstī – karalis Luijs IV iegadājie vairākus viņa radītos pulksteņus, bet pulkstenis, kurš, nosaukts Marijas Antuanetes vārdā, ir viņa firmas zīme.

Viņa bizness attīstījās un kļuva aizvien stiprāks un 19. gs. sākumā Breguets ģimenes biznesā iesaistīja savu dēlu Lousi Antoine, līdz ar to pulksteņu ražošanas firma kļuva pazīstama kā Breguet et fils. Arī pēc viņa nāves vadību pār pulksteņu ražošanu turpināja viņa dēls, savukārt pēdējais ģimenes loceklis, kurš vadīja zīmolu bija viņa mazmazdēls, kurš mira 1882. gadā. Pēc viņa neviens nepārņēma biznesu, lai gan Bregueta mazmazdēlam bija divi dēli un meita. Rūpnīcu Parīzē vadīt sāka Edvards Brauns, kurš vēlāk kļuva par rūpnīcas īpašnieku, un biznesu pārņēma viņa dēli.Breguet pulksteņi

Šis Šveices pulksteņu zīmols ir ļoti, gaumīgs un nēsātājs var būt pārliecināts, ka tā cena atbilst kvalitātei, labs piemērs, kurā uzskatāmi parādīts pulksteņa radīšanā ieguldītais darbs, ir Breguet pulkstenis ar turbijona mehānismu — atvērtā lodziņā redzams ļoti sīks un no daudzām detaļām veidots mehānisms, kas vienreiz minūtē apgriežas ap savu asi. Par šī zīmola pulksteņa īpašniekiem sapņo kļūt daudzi – gan sievietes, gan vīrieši, jo kvalitatīvs pulkstenis ir vērtīgs ieguldījums koptēla radīšanā – pareizi izvēlēts, stilīgs, oriģināls un arī praktisks aksesuārs kalpos ļoti ilgu laiku, piešķirot tēlam eleganci un liecinot par stila un gaumes izjūtu. Jāpiebilst, ka šī zīmola pulksteņus nēsājis pats Vinstons Čērčils, un šobrīd to nesā tāda ievērojama personība, kā Bils Klintons, kā arī zināms, ka šāda pulksteņa īpašnieki atrodami arī Latvijas personību aprindās.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.