IZTURĪGI ŽOGI UN VĀRTI NO TVORA.LV

Jun 30, 2014

žogs dārza mājai tvora.lvFirma SIA “Tvora” nodrošina klientiem iespēju pasūtīt kvalitatīvus žogus un to risinājumus, kas tiek pielāgoti katras privātteritorijas un klienta īpašuma prasībām. Plašajā piedāvājumā atradīsiet klasiskus un mūsdienīgus žogu risinājumus, kuri Jūsu privātīpašumu noslēps no svešiem skatiem un liks justies pasargātiem!

Viens no zināmākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogi visbiežāk tiek izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda, līdzīgi kā pagalma vārti. Universāli un kvalitatīvi metāla profila žogi lieliski veiks privātās teritorijas ierobežošanu un aizsargfunkciju. Tie ir plaši pielietojami, jo labi iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisiem, muzejiem un skolām. Visi kompānijas ražotie metāla žogi, kā arī to sistēmas ir teicamas kvalitātes. Žogu ražošanā tiek lietots vienīgi Eiropā atzītu ražotāju sagatavots tērauds. Produkcija ir apstiprināta un tai ir gatantija pret koroziju.

Lai žogi turētos ilgu laiku, ir obligāti kvalitatīvi, profesionāli ievietoti žogu stabi. Metāla žoga stabi ir populārākie no stabu veidiem, – tie ir izturīgi, tos var ērti uzstādīt, turklāt ļoti ērti var pielāgot nepieciešamo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” ražo četrkantainīgus, apaļas formas, un pat ovālus koka stabus dažādos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas darbojas 3 reizes ilgāk kā vienkārš cinkojums.

Ja Jūsu privātmājai, ofisam vai privātajai teritorijai ir vajadzīgi iebraucamie un ieejas vārti, Tvora.lv var izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc individuāla pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un visām detaļām, tomēr tie nav vienīgie vārtu varianti. Kompānija sniedz izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus atbilstoši katram pasūtījumam. Ļoti svarīgi izvēlēties automātiku, ja ir pasūtīti automātiskie vārti. Automātiskie vārti ir ērti autovadītājiem, jo tos var atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no mašīnas.

Vairāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem pakalpojumiem varat iepazīties viņu mājas lapā www.tvora.lv. Turpat atrodama arī uzņēmuma kontaktinformācija.

by | Categories: Pakalpojumi |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.