Jaunajām ģimenēm ligzdiņas ērtībai 220.lv piedāvā!

Jan 19, 2014

printeri 220.lvDīvāni, gultas, sekcijas u.c. mēbeles mājokļa labiekārtojumam

Internetā var iegādāties jau gatavus guļamistabas un virtuves mēbeļu komplektus. Visdažādākie ražotāju mēbeļu komplekti guļamistabai no Helen, London, Hit, Santiago ieviesīs īpašu mājokļa gaisotni un sajūtu. Bagātīgā izvēlē arī mēbeles virtuvei, viesistabai, kā arī priekšnamam un bērnu istabai. Mēbeles internetā var pasūtīt visu dienu, turklāt lielu pirkumu veikšanai izdevīgi izmantot  nomaksas iespējas. Iegādājoties mēbeles, var kārtīgi izpētīt spilgtus mājokļa iekārtojuma dizaina elementus, kā paklājus, pulksteņus, gleznas un vēl daudz citas preces.

  • mēbeles guļamistabai kā dažnedažāda materiāla (eko āda, priede, laminēta skaidu plātnes) gultas , kumodes un naktsskapīši;
  • mēbeles un to komplekti virtuvei;
  • mēbeles dzīvojamai istabai – plaukti grāmatām un sekcijas, žurnālgaldiņi u.c.;
  • un dažādas priekšnama un vannasistabas (skapis ar izlietni un spoguli) mēbeles.

Daudzfunkcionāli printeri, vairāku izmēra planšetdatori un cita datortehnika darbam un ikdienas izmantošanai

Ja tev ir lielās datortehnikas iekārtu aprīkojums – galda vai portatīvais dators – ,nereti noder printeris. Plašā piedāvājumā populārākajos interneta veikalos datoru un to iekārtu grupā atradīsi arī printerus lietošanai mājās un darba vietā. Mājās būs praktiski klasiskie vidējas vai augstas kvalitātes tintes vai lāzerprinteri, toties birojam vispraktiskāki būs daudzfunkciju lāzerprinteri ar samērā operatīvo atmiņu. Ofisā ir vairāki datori, ko vajag savienot ar printeri, lai katrs darbinieks spētu ērti izdrukāt nepieciešamo dokumentu. Tāpat kā printeris ir neatsverama datortehnikas iekārta mājās un birojā, mobiliem cilvēkiem tie noteikti ir planšetdatori. Ērta iekārta, ar kuru var paveikt ikdienišķas darbības (interneta pārlūkošana, saziņa ar tuviniekiem un kolēģiem u.c.) un pat noskatīties augstas rezolūcijas pārraides un video. Lielākā daļa planšetdatoru ir integrētās kameras, kas planšetdatoru pārveido par ērtu foto aparātu. Planšetdatori ir vidus ceļš starp portatīvajiem datoriem un viedtālruņiem. Svarīgākais, kam jāvērš uzmanība, pērkot planšetdatoru, ir: displejs, atmiņas lielums , akumulatora darbības ilgums un ierīces savienošanas iespējas ar citām ārējām iekārtām.

Topošajiem vecākiem

Kā viena no pirmajām aktuālajām mazuļa gaidīšanas laikā ir bērnu rati. Interneta veikala preču klāstā labas kvalitātes preču zīmju (Milly Mally, Graco u.c.) bērnu rati. Universālā un sporta tipveida rati, tāpat arī dvīņu rati divkāršam ģimenes pieaugumam. Universālajiem bērnu ratiem ir vairākas regulēšanas stāvokļi – iespēja ratus pavērst uz priekšu vai aizmuguri, iespējota guļus pozīcija, dažādu līmeņu atzveltnes pozīcijas regulēšanas iespējas. Rati ir universāli, jo apvieno 2 prasības pastaigu un sporta variantu. Turklāt, nopērkot tikai lielāku kulbu, bērnu ratus būs iespējams lietot  mazulim kļūstot lielākam. Sporta rati galvenokārt paredzēti pavasara un vasaras sezonā. Rati no sporta tipa ir vieglāki un kompaktāki, tālab būs praktisks pirkums tiem vecākiem, kam ikdienas rati ir jānes vai bieži jāpārvadā.

 

by | Categories: Datortehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.