Kā izveidot CV online

Mar 10, 2016

izveidot CV online

CV jeb Curricilum Vitae ir autobiogrāfija. Veids, kā mēs to sagatavojam, ir mūsu vizītkarte, kas atspoguļo pieredzi, izteiksmes spējas, motivāciju. Tā ir iespēja uz pāris A4 formāta lapām redzēt visu Tavas dzīves gājumu, vēsturi, pamatvērtības un mērķus. Ar CV savam potenciālajam darba devējam vari pastāstīt par savām spējām un priekšrocībām. Bez šī dokumenta mūsdienās atrast darbu vairs nav iespējams.

CV ir īss, kompakts apkopojums par Tavu dzīvi. Tas viennozīmīgi nav sacerējums, vai pārdomas, tāpēc mākslinieciski un radoši izpaust sevi vari motivācijas vēstulē. CV jābūt lakoniskam, vienkāršam, saprotamam. Ja tiek lietoti sarežģīti termini, tie ir jāpaskaidro. CV jābūt rakstītam tās valsts valodā, kurā pretendē uz darbu.

Sagatavo CV online.

Ir ļoti daudz un dažādu CV veidu un paraugu. Bet kuram sekot un kurš ir pareizākais? Tā kā mūsdienās viss notiek digitālajā vidē un jau 80% no Latvijas iedzīvotājiem lieto internetu, arī perfektu un profesionālu CV var sagatavot tiešsaistē. Izveidot CV online ir pavisam vienkārši un Tu garantē to, ka neko neaizmirsīsi un potenciālajam darba devējam par sevi radīsi labāko priekšstatu. Gatavojot CV online, Tev visu pateiks priekšā!

Vēl pāris gadus atpakaļ sagatavot CV bija diezgan sarežģīti – Word dokumentā gatavojot tabulas, skatoties, lai rindas vienādas un tas ir pārskatāms. Nu jau to izdarīt ir krietni vienkāršāk, pie tam, savu CV online uzreiz var iekļaut darba sludinājumu vietnēs, kas nozīmē to, ka darba devējam ir iespēja atrast arī Tevi.

Parādi savu būtību!

Sūtot savu dzīves gājumu, noteikti neaizmirsti pievienot arī pavadvēstuli. Tā parādīs Tavu profesionalitāti un korektumu. Nereti pavadvēstule ir tikpat nozīmīga, kā CV, jo no citiem atšķirīga, tā pievērsīs vairāk uzmanības galvenajam. Būtībā tā ir kā papildinājums, kurā Tu vari pastāstīt par vēlamo vakanci, kāpēc Tevi interesē tieši šis uzņēmums vai organizācija un kāpēc tieši Tu esi labākais kandidāts.

Svarīgi, lai no CV un pavadvēstules varētu just Tavu personību un enerģiju. Ļoti bieži ir gadījumi, kad potenciālajam darbiniekam trūkst nepieciešamās prasmes un iemaņas, bet enerģija un entuziasms pārliecina, ka jānolīgst tieši šis darbinieks. Degošas acis un spēcīga, racionāla domāšana ļauj darboties no pieredzes pat ļoti atšķirīgās jomās. CV ir Tava pirmā intervija, tāpēc parādi sava rakstura labākās un spožākās šķautnes, spējas un priekšrocības.

by | Categories: Pakalpojumi, Uncategorized | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.