Kad smaržas interneta veikals Pricekiller.lv piegādā klientam?

Jan 5, 2015

smaržu iegāde interneta veikalosIepērkoties internetā, klienti pievērš uzmanību vairākām lietām, kas galu galā noved viņus pie lēmuma par to, vai iegādāties preci tur, vai meklēt citu veikalu, kas vairāk atbilst prasībām. Pie pircēju kritērijiem noteikti pieder piedāvāto preču klāsts, jo pēc šī kritērija var noteikt to, vai interneta veikalam kā biznesam ir laba nākotne, jo preces vistiešākajā veidā atspoguļo to, kādu klientūru veikals vēlas. Otrs svarīgs kritērijs noteikti ir cena. Ja pircējs redzēs, ka došanās uz veikalu ir lētāka, tad noteikti izmantos to, jo smaržas interneta veikals nevar piedāvāt notestēt dzīvē. Trešais kritērijs noteikti ir piegādē – tas cik ilgā laikā tā notiek un cik tas izmaksā.

Klāsts

Mēs nekad neiesim iekšā veikalā, ja mūs neinteresēs tā saturs. Šis pats princips darbojas arī ar interneta veikaliem – mēs tajā ieiesim, taču tik pat ātri iziesim ārā, jo redzētais piedāvājums mūs nesaista vai ir nesaprotams. Smaržas interneta veikals parasti cenšas piedāvāt pēc iespējas lielākā klāstā, jo liela izvēle nozīmē to, ka klients ilgāk uzturēsies veikalā un apskatīs citas sadaļas un rezultātā veiks pirkumu, kas nesīs peļņu. Smaržas un aromāti ir specifiska un samērā individuāla lieta, tādēļ, jo lielāka izvēle, jo lielāka iespējamība paplašināt klientu loku.

Cena

Tie, kas orientējas parfimērijas pasaulē, noteikti, vismaz aptuveni zina to, cik maksā zīmolu smaržas. Smaržas interneta veikals izvēlnē mēdz sakārtot pēc vairākiem kritērijiem, un cena noteikti ir viens no galvenajiem. Aromātu pasaulē brends un cena iet roku rokā, jo šie ir divi galvenie rādītāji, kas liek klientam apsvērt ideju par iepirkšanos konkrētajā veikalā. Cenas smaržām mēdz variēt. Parasti tie ir daži desmiti latu, taču prestižāku brendu aromāti var sasniegt pat 100 eiro lielu cenas atzīmi.

Piegāde

Interneta veikali mēdz pieāvāt dažādu veidu piegādi – gan ar kurjeru, gan ar pastu, gan arī sūtījumu pašapkalpošanās stendus. Piegāde parasti ir par simbolisku samaksu, taču daži veikali piedāvā sūtīšanu bez maksas. Piegāde parasti norisinās darba dienās, taču tā kā tiek piedāvāta iespēja saņemt preci ar pakomātu starpniecību, tad klientam ir iespēja to izņemt jebkurā diennakts laikā.

by | Categories: Skaistumam |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.