Kad vajag, bet nepietiek

Aug 2, 2017

patēriņa kredīts internetāCilvēkam vienmēr kaut ko vajag, kaut kas ir nepieciešams, un ir lietas, bez kurām vienkārši nav iespējams iztikt. Šīs visas prasības, vajadzības un vēlmes tikai aug augumā proporcionāli tehnoloģiju attīstībai, dzīves līmeņa maiņai, darbam, ģimenes pieaugumam un vēl citiem faktoriem. Bet diemžēl mūsu vēlmes un vajadzības bieži vien apstājas pie tā, ka ne visam pietiek naudas.

Mēs strādājam un pelnām, dažreiz šķiet, ka to vien darām, bet naudas visam vienalga nepietiek. Un te pat nav runas par luksusa precēm, dārgiem ceļojumiem, SPA kūrēm vai dizainera apģērbu. Reizēm nepietiek pat tik elementārām lietām kā jaunai veļas mazgājamai mašīnai, auto remontam vai pat ārsta apmeklējumam.

Viens no lielākajiem sapņiem, kas ir teju ikvienam cilvēkam – ceļošana. Nu lielākajai daļai no mums taču ir vēlme doties ceļojumā. Paņemt atvaļinājumu darbā un mēnesi (vai vismaz pāris nedēļas) doties ceļojumā uz kādu no valstīm, ko vienmēr esam plānojuši un kārojuši redzēt savām acīm. Tiesa, vairumā gadījumu šis plāns tiek atlikts uz laiku, kad būs mazāk stresa un pienākumu darbā, vairāk naudas, kas iekrāta tieši ceļojuma mērķiem un izdevumiem, un vēl citām atrunām un iemesliem, kas traucē doties sapņotajā braucienā tieši tagad.

Protams, ceļošana nav tik lēts prieks. Tas gan atkarīgs no izvēlēm – pieczvaigžņu viesnīca vai vienkāršs motelis, tomēr ar izdevumiem un pārsimts eiro jārēķinās tā vai tā. Turklāt, ja izvēlamies plānot savu ceļojumu paši, nevis vienkārši izvēlēties kādu tūrisma firmas sagatavoto un izplānoto piedāvājumu paku (kas parasti maksā dārgāk), tad jāķeras pie rūpīgas rēķināšanas un plānošanas.

Maršruti, lidmašīnu biļetes, viesnīcas, tūrisma objekti, ko noteikti vēlēsimies apmeklēt, ēdiens, pārvietošanās (ja vēlamies ceļot pa visu valsti – īres auto vai sabiedriskā transporta cenu izpēte), iepirkšanās, suvenīri un vēl nedaudz neparedzētajiem izdevumiem, kas vienmēr ir jāierēķina ceļojuma budžetā vismaz 100 eiro apmērā.

Arī tad, ja izvēlamies kādu no tūrisma aģentūras ceļojumu piedāvājumiem, neparedzētos izdevumus un papildus naudas summas rēķinām kāt – un tad sanāk vēl dārgāk. Lai nu ko arī izvēlamies, lai kā arī gribam ceļot, ar izdevumiem jārēķinās vienmēr. Reizēm patēriņa kredīts internetā var būt viena no iespējām, kā realizēt šo sapni. Tiesa, apdomājot, kā pēc ceļojuma arī atmaksāt paņemto aizdevumu.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.