Kāpēc vērts apdrošināt automašīnu?

May 5, 2017

auto apdrošināšanaVisi jaunie autovadītāji un arī tie cilvēki, kuriem jau ir liela pieredze saistībā ar automašīnu vadīšanu, zina, cik svarīga lieta ir auto apdrošināšana. Tas nepieciešams, lai tiktu dota atļauja piedalīties ceļu satiksmē un lai būtu lielāka drošības sajūta. Visa pieejamā informācija sagatavota, lai klienti un interesenti spētu salīdzināt dažādos piedāvājumus.

Sazināšanās ar kādu no speciālistiem arī ir būtiska procesa daļa, jo ikviens padoms var būt noderīgs, lai pieņemtu pareizu lēmumu.

Dažreiz gadās iekļūt nelielā ceļu satiksmes negadījumā un aizbēgt no notikumu vietas. Kā rīkoties šādā situācijā un vai apdrošinātāji var palīdzēt, lasi šeit: http://www.compensa.lv/content_lv/2016-11-15-ka-rikoties-ja-esi-aizbraucis-no-csn-vietas.html?id_cell=4&id_right=1.

OCTA iegāde ir obligāta

Kā jau zināms, bez derīgas OCTA polises nav iespējams vadīt savu automašīnu. Citiem vārdiem sakot, bez šīs konkrētās polises iegādes Jums tiks atņemta iespēja piedalīties satiksmē, turklāt, neievērojot šo nosacījumu, tiks piemērots kāds sods. Lai no tā varētu viegli izvairīties, ir laikus jāiegādājas šo OCTA polisi, kā arī jāseko līdzi tam, kad tā jāatjauno, ja Jums šī polise jau līdz šim ir bijusi.

Ja OCTAS nepieciešamība kādam liekas nesaprotama, jāteic, ka tā ir kā visiem zināmā pirmā palīdzība, ja ir gadījies iekļūt nepatīkamā situācijā. Kaut arī uzskaitītie noteikumi absolūti visiem ir līdzvērtīgi, tiek dota iespēja mainīt šīs polises konkrēto derīguma termiņu, izraugoties no 3 līdz 12 mēnešiem.

Ja galīgi nav laika un nepieciešama jauna polise, ir pavisam vienkārši izvēlēties OCTA noformēšanu internetā. Turklāt šādā veidā katram ir iespēja vien pāris minūtēs saņemt informāciju par vislētākajiem piedāvājumiem no visiem variantiem, kā arī OCTA sāks darboties daudz ātrāk, kā ejot uz apdrošināšanas biroju.

Pēdējā lieta, ko noteikti vērts pieminēt, ir tā, ka šīs polises ir atzītas pilnīgi visā ES.

Nodrošiniet sevi ievērojami vairāk!

Tiem, kas arī vēlas saņemt vēl vairāk lietderīgu papildu bonusu, jāizraugās arī KASKO. Katram interesentam ir priekšrocība saņemt atbalstu gan zādzību un arī citu cilvēka nodarītu auto bojājumu, gan arī dabas katastrofu postījumu gadījumā. Reizēm dažās situācijās nepieciešama praktiska un tūlītēja palīdzība, tādēļ auto evakuators vai viesnīcas sagādāšana būs ļoti lielisks bonuss, ja izvēlēsieties palīdzību uz ceļa.

KASKO nav jānoformē pilnīgi ikvienam, tādēļ visiem cilvēkiem ir visas tiesības lielākā apmērā piemērot sev atšķirīgus līguma aspektus. Lielākais bonuss tam ir iespēja noteikt KASKO izmantošanas zonu, ņemot vērā savus ieradumus un vēlmi ceļot ārpus šīs valsts robežām.

No klienta tiek prasīta arī kāda konkrēta summa, kas darbosies kā Jūsu pašriska maksimālais apmērs. Klientiem ir jāsaprot, ka visi izdevumi par konkrētajiem bojājumiem būs jāsedz pašam, ja to visa kopējā summa nepārsniegs šo jau pieminēto limitu.

Polises cena ir atkarīga no visām Jūsu vēlmēm, jo bez noteikta pašriska limita maksa par KASKO noteikti kļūs lielāka.

Pareizā izvēle – patīkamāka sadarbība

Jebkura iedzīvotāja personīgā drošība ir absolūti svarīgākā, tieši tāpēc ir vērts laicīgi padomāt par to, lai nebūtu jābaidās par pēkšņiem tēriņiem, ja reiz noticis kāds negadījums. Izmantojiet iespējas, kas izveidotas interneta vietnē, jo tādā veidā nepārtraukti būsiet pirmais rindā!

Tikpat vienkārši arī piemeklēt pašus lētākos un Jums atbilstošākos no variantiem!

by | Categories: Uncategorized | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.