Kāpēc izvēlēties tieši Ferratum kredītus?

Apr 11, 2016

ātrais kredītsJa esat saskārušies ar finansiālām problēmām un meklējat veidu kā pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk palielināt savus ienākumus vai arī vēlaties papildu finansējumu kādai rūpīgi plānotai un iekārotai precei, tad varat nešaubīties, ka Ferratum kredīts ir tieši priekš jums. Atšķirībā no citām kredītiestādēm Ferratum jums piedāvā pieteikties kredītam ļoti neilgā laika posmā un ar izdevīgiem nosacījumiem. Jums tiek garantēti ātri un pārredzami aizdevumu procenti un visa šī procesa laikā tiek nodrošināta darījumu konfidencialitāte un klientu datu drošība.

Varat pieteikties aizdevumam aizpildot veidlapu internetā pāris minūšu laikā, kā arī varat pieteikties izdevīgākajam kredīta veidam izmantojot savu mobilo ierīci. Naudas apjoms,ko varēsiet aizņemties var būt gan pavisam neliels, gan arī līdz pat 1000 eur un, ja esat jau Ferratum klients,maksimālais pieejamais kredīta apjoms var būt pat 1200 eur.Ja laiks nav jūsu pusē un nevarat ilgi gaidīt aizdevumu, tad varat neuztraukties. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, tā tiks izskatīta 15 minūšu laikā un varēsiet izņemt kredītlimta apjomu pa daļām vai arī visu uzreiz. Vienīgais maksājums, kas jāveic pietiekšanās procesā, ir  0.01 euro identifikācijas nolūkiem.

Tādos gadījumos, kad jums ir kāds rūpīgi plānots un apdomāts pirkums vai maksājums,un jūs pavisam noteikti zinat, ka varēsiet aizņemto summu atdod samērā īsā laika posmā, būtu īpaši izdevīgi izmantot vienu no piedāvātajiem Ferratum bonusiem. Aizdevums, par kuru nebūs piemēroti procenti, tātad nekādas komisijas maksas. Apjoms,ko varēsiet aizņemties, būtu līdz pat 1000 eur un varēsiet atdod tieši tik daudz cik esat paņēmis vienalga vai tas būtu mazāks vai lielāks naudas apjoms tikai nedrīkst pārsniegt maksimālo summu. Ātrais kredīts bez komisijas maksas būtu jāatdod 30 dienu laikā, ja gaidīsiet ilgāk, tad tiks piemērota komisijas maksa.

Viena no Ferratum pamatvērtībām ir palīdzēt cilvēkiem un tuvināt jūs mērķu sasniegšanai. Un bieži vien tieši neliels finanšu trūkums ir tas, kas attur jūs sasniegt to, ko esat kārojuši. Tieši tāpēc varat izvēlēties no vairākiem kredītu veidiem, ko Ferratum jums piedāvā un saņemt sev izdevīgākonaudas aizdevumu. Ir pieejami vairāki kredītu veidi,ar kuriem variet sīkāk iepazīties Ferratum mājaslapā – www.ferratum.lv. Balstoties uz jūsu atmaksātspēju varēsiet izvēlēties kredīta apjomu. Atmaksas daudzums būs atkarīgs no izvēlētā laika perioda, kurā esat gatavs naudu atdod un no naudas daudzuma,ko būsiet aizņēmies.

Piesakies Ferratum kredītam -https://www.ferratum.lv/lv/atrie-krediti

Ja saskaraties ar kādām problēmām saistībā ar naudas aizdevumu, droši varat kontaktēties ar Ferratum zvanot uz nr. +371 66100023 , vai arī +371 66100028 , kur varēsiet uzdot visdažādākos jautājumus par parādiem un to atmaksu. Ir iespējams arī rakstīt e-pastu uz adresi info@ferratumbank.lv.  Viens no lielākajiem kompānijas plusiem ir garantēts 24/7 individuālais klientu serviss.

Atcerieties to, ka pirms piesakoties aizdevumam, rūpīgi jāapdomā atmaksāšanas iespējas.

 

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.