Kāpēc tik grūti izvēlēties?

Sep 12, 2015

automašīnas apdrošināšana

Jau labu laiku iegādājos apdrošināšanas polisi savam dzīvoklim. Tā kā īrēšanas laiki jau sen aiz muguras un nu jau kādu brīdi esmu lepns sava dzīvokļa īpašnieks – gribējās tomēr drošības sajūtu. Mans, tātad jāpasargā. Un ne tikai dzīvokli, bet sev arī. Kā zināms, sakrāt un iegādāties dzīvesvietu nav tas vienkāršākais no uzdevumiem. Nezinu, cik ilgi ir jāstrādā, lai iegādātu kaut ko, kas pašam patiktu, būtu omulīgi un turklāt vēl galvaspilsētā vai vispār kādā lielākā Latvijas pilsētā. Bet ne gluži par to – ja reiz īpašums ir nopirkts (sakrāts vai ņemts kredīts, nav pat tik būtiski), tad arī tas jācenšas pasargāt no nelaimēm un negadījumiem. Iedomājoties vien to skādi, kāda būtu, ja ar manu dzīvokli kas atgadītos – remontam būtu jākrāj vēl pāris gadi.

Tā nu regulāri iegādājos apdrošināšanas polisi. It kā izmantoju vienu un to pašu apdrošinātāju, kopš paša sākuma, tomēr, tuvojoties katra apdrošināšanas perioda beigu datumam, pameklēju, ko piedāvā citi apdrošinātāji. Tā arī gadījās sastapties ar „Compensa”  un viņu mājokļa apdrošināšanas piedāvājumu. Kas man, nu ļoti iepatikās, bija iespēja iegādāties polisi uz 3 gadu ilgu periodu. Nav katru gadu nekas jāatjauno un atkal jākārto – dzīvo trīs gadus mierīgs un priecājies par savu mājokli.

Arī papildinājumi, ko piedāvā apdrošinātājs „Compensa” ir gana patīkami  – civiltiesiskās atbildības apdrošināšana 1000 eiro apmērā man īpaši patīk. Dzīvoju trešajā stāvā un pieredze ar to, ko var nodarīt kaimiņi (vai nodarīt kaimiņam) man ir. Daudzus gadus atpakaļ augšējā dzīvokļa kaimiņš appludināja mani. Protams, toreiz apdrošināšanas polises nebija tik populāras, bet es tikai īrnieks. Tad nu ar visiem zaudējumiem, remontiem nācās cīnīties pašam, labi vēl ka vainīgais kaimiņš bija tik apzinīgs un saprātīgs, ka nāca talkā kā prata – gan ar darbu, gan materiāliem. Ja reiz ir gūta mācība, zinām, ka turpmāk jārīkojas piesardzīgāk – respektīvi, jāapdrošinās.

Patīk arī tas, ka pie „Compensa”  var iegādāties būvniecības civiltiesisko atbildību, pērkot mājokļa apdrošināšanu. Sen jau sapņoju par nelieliem remontdarbiem, kas prasa nedaudz vairāk darba, nekā tikai tapešu maiņa.

Tā ieguvu jaunu apdrošinātāju un apjausmu – lai cik labs arī nebūtu bijis piedāvājums, ko izmantojam, vienmēr der pēc laiciņa palūkoties citos piedāvājumos – bet ja nu!

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.