Kas nodrošina Google reklāmas veiksmi?

Feb 22, 2016

Google ir viens no lielākajiem reklāmpārvaldītājiem interneta vidē. Visticamāk, ka nevaram iedomāties ne vienu interneta vietni, kuru atverot, mēs neredzētu kādu reklāmu. Lielākā daļa no tām ir Google AdWords reklāmas, kas tiek uzskatītas un arī praksē pierāda, ka ir vienas no efektīvākajām tieši stabilas klientu plūsmas piesaistē, produktu virzībā interneta vidē un dažādu interneta veikalu pārdošanas un klientu rādītāju uzlabošanā.

 Google reklāma savu uzvaras gājienu turpina arī tāpēc, ka var piedāvāt unikālu izmaksu modeli – jo reklāma ir profesionālāk sagatavota un segmentēta, jo zemākas tai būs izmaksas un augstāka efektivitāte. Tomēr, lai arī jūs varētu savai Google reklāmai nodrošināt šādus panākumus un sasniegt tās maksimālo ietekmi uz jūsu biznesu, ir svarīgi ievērot dažus priekšnoteikumus.

Optimizēta mājas lapa

digitālais-mārketingsVisa interneta mārketinga pamats ir kvalitatīva un pārdošani pielāgota mājas lapa. Uz tās balstās visas darbības, ko izmantojat, lai gūtu panākumus interneta pārdošanā. Lai cik naudas jūs tērētu mārketingam, tas nebūs efektīvs, ja mājas lapa nebūs sakārtota, pielāgota pircēja un pārdošanas vajadzībām, kā arī pareizi pozicionēta interneta vidē, lai to varētu atrast ieinteresēti potenciālie klienti. Lai nodrošinātu savai mājas lapai vislabāko sagatavošanu mārketinga aktivitātēm, ir divi variati.

Viens no tiem ir jau pašā lapas izveides sākumā vērsties pie profesionāļiem un izveidot lapu pēc labākajiem pārdošanas principiem. Tas noteikti izmaksās dārgāk, bet ietaupīs rūpes nākotnē.

Ja mājas lapa jau ir lietošanā, bet neatbilst šīm prasībām, tad atkal ir jāmeklē speciālisti – šoreiz, lai veiktu SEO optimizāciju un mājas lapas pielāgošanu pārdošanai. Šādu pakalpojumu var saņemt interneta mārketinga aģentūras, tajās strādā sertificēti SEO speciālisti, kas pratīs padarīt jūsu mājas lapu redzamu un atrodamu internetā, palielinot gan reklāmu efektivitāti, gan paaugstinot lapas reitingus.

Pirms optimizācijas veikšanas SEO speciālisti veic mājas lapas auditu, lai atrastu galvenos vājos punktus, redzētu, kur nepieciešami uzlabojumi. Tad tiek izstrādāts optimizācijas plāns, kas skar gan lapas ieksējās struktūras un satura korekcijas, gan darbu ar mājas lapas ārējām saitēm, kas ir nozīmīgas lapas reitingu paaugstināšanā. Labs reitings sniedz zemākas reklāmas izmaksas, labākas pozīcijas meklētājprogrammu organiskajos rezultātos. Mājas lapas sakārtošana ir fundamentāls uzdevums ikvienam, kurš grib veiksmīgi darboties pārdošanā interneta vidē.

Profesionāla izveide un pārvaldība

analyticsBet kvalitatīva mājas lapa ir tikai sākums. Lai gūtu maksimālo efektu, ko var sniegt Google reklāma, ir jāsadrabojas ar augsti kvalificētiem Google AdWords speciālistiem. Tikai profesionāla reklāmas izveide, pārvaldība un datu analīze var panākt vēlamo rezultātu. Jāpārzina neskaitāmas nianses un jauninājumi, jāzina efektīvākie reklāmas izveidošanas modeļi, pārvaldības naianses un jāvelta pienācīga uzmanība Google Analytics datu interpretācijai.

Un to var paveikt tikai savas jomas labākie speciālisti, kas ikdienā strādā un tiešām aizraujas ar Google reklāmu. Viens no šādiem interneta mārketinga uzņēmumiem ir Low Cost Ads (lca). Uzņēmums jau vairākus gadus profesionāli nodarbojas ar Google reklāmas pārvaldību, piedāvājot saviem klientiem zemākas cenas mājas lapas apmeklētāju piesaistei interneta vidē.

Profesionāla pieeja var panākt to, ka reklāmas izmaksas ir iespējami zemas, to vēlas katrs klients. Tāpēc izvēlas sadarboties ar tādiem jomas speciālistiem kā Low Cost Ads. Viņu priekšrocība ir lielā pieredze, specializācija vienā interneta mārketinga jomā, ļaujot nišu izzināt līdz sīkākaji detaļai. Ja gribāt, lai jūsu Google reklāma tiešām darbojas, meklējiet sertificētu Google AdWords ekspertu palīdzību.

by | Categories: Pakalpojumi | Tagged: , , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.