Kinētiskās smiltis atsauksmes.

Dec 19, 2015

kinetiskās smiltis

Kinētiskās smiltis ļauj aizvadīt fantastiskas rotaļas visa vecuma bērniem. Tā ir lieliska iespēja iepriecināt pašus mazākos ģimenes locekļus un sniegt viņiem iespēju pielietot savu iztēli un veidot dažādas skaistas un radošas figūras. Neparastie materiāli spēj attīstīt tausti, telpisko domāšanu un, protams, radošumu. Turklāt, šie materiāli ir antialerģiski, tāpēc būs piemēroti ikvienam. Tāpat kinētiskās smiltis var lietot ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, jo tie lieliski ļauj atbrīvoties no stresa. Iegādājies kinētiskās smiltis, veido dažādas formas un figūras, cep tās cepeškrāsnī, lai iegūtu smilšakmens formas un pēcāk arī apglezno.

220.lv piedāvājums

Tev ir iespēja iegādāties kinētisko smilšu 5kg iepakojumu. Šīs kinētiskās smiltis ir zinātniski attīstošā spēle bērniem sākot no 3 gadu vecuma. Tas ir kvalitatīvs un drošs produkts, kuru izmēģinājuši cilvēki gan visā pasaulē, gan arī tepat pie mums Latvijā. Smiltis ir mitras, nav sausas, tās nemaina savas īpašības, tāpēc ir ideāli piemērotas lietošanai mājas apstākļos. Jāpiemin arī tas, ka šīs smiltis atslābina, tāpēc ir domātas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pieaugušajiem tā būs iespēja relaksēties no ikdienas darbiem un atcerēties par bērnību, savukārt bērniem tas būs izzinošs, radošs un jautrs brīvā laika pavadīšanas veids. Šīs kinētiskās smiltis ir ieteicamas hiperaktīviem bērniem, kā arī tās ir lieliska plastilīna alternatīva. Kinētiskās smiltis nelīp pie rokām, kā arī nedrūp ir ļoti elastīgas. Kinētisko smilšu sastāvā 98% ir dabīgo smilšu un 2% netoksiska polimēra, kas piešķir smiltīm plastilīna īpašības. Šīs kinētiskās smiltis ir ražotas Zviedrijā. Tāpat interneta veikalā 220.lv vari iegādāties arī krāsainās kinētiskās smiltis. Šeit varēsi atrast ne tikai dažāda veida kinētiskās smiltis, bet arī veidnes spēlēm ar kinētiskajām smiltīm. Bērnam būs iespēja radoši izpausties un radīt savus mazos mākslas darbus ar kuriem iepriecināt citus un radoši attīstīties.

Ja meklē dāvanu svētkiem saviem bērniem, iegādājies kinētiskās smiltis, tās noteikti patiks ikvienam bērnam, jo tās ļauj interesanti un radoši izpausties. Tās nav alerģiskas, tāpēc tās varēs lietot ikviens bērns. Tā ir lieliska dāvana, kuru noteikti novērtēs ikviens bērns jebkurā vecumā. Daudzi cilvēki jau ir iegādājušies šīs kinētiskās smiltis un sniedz atsauksmes, ka bērniem tās ļoti patīk un ļauj tiem radoši attīstīties. Ienāc interneta veikalā 220.lv, izvēlies sev piemērotāko kinētisko smilšu krāsu un iegādājies to jau šodien. Tu vari samaksāt par šo preci vairākos veidos – maksājot ar karti, pārskaitījumu, skaidrā naudā, kā arī paņemt preci līzingā. Piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā, ja izvēlēsies preci saņemt ar kurjera vai OMNIVA pakomāta starpniecību. Savukārt, ja izvēlēsies to saņemt 220.lv veikalā, varēsi to izdarīt sev ērtā laikā. Iegādājies kinētiskās smiltis un iepriecini savus bērnus arī Tu!

by | Categories: Dāvanas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.