Patīkama iekštelpu gaisa garants – kondicionieris no Daikin!

Mar 6, 2016

daikinLai gan varētu šķist, ka vasara vēl ir tālu, tomēr tā nebūt nav! Jau pavisam veca un klasiska latviešu paruna vēsta ‘’taisi ragavas vasarā, bet ratus ziemā’’, un jāsaka, ka tas attiecas arī uz dažādām ēku gaisa kvalitātes sistēmām. Šoreiz nedaudz vairāk par to, kā tavu nākošo vasaru varētu mainīt kondicionieris no Daikin! Šī ražotāja kondicionieri ir vieni no uzticamākajiem tirgū un pazīstami ar savu augsto kvalitāti, ko atzīst visā pasaulē.

Vai vasarā tavā birojā gaisa kondicionieris bieži var nodrošināt vēsu gaisu, tomēr šķiet, ka telpā pietrūkst svaiga gaisa? Šādos gadījumos parasti atrodas kolēģis, kurš iesaka atvērt logu un ielaist kādu gaisa malku, tomēr tam ir sava cena – karstums lēnām atgriežas telpā. Piedevām gaisa kondicionieris lieki tērē enerģiju, cīnīdamies, lai telpa tomēr saglabātos kaut nedaudz vēsa… šādi bieži vien izpaužas nekvalitatīvas vai novecojušas gaisa kondicionēšanas sistēmas, un tas liecina, ka pienācis laiks pārmaiņām – te talkā nāks Daikin risinājumi!

Daikin modeļi aprīkoti ar infrasarkano vadības pulti, lai iekārtai varētu uzlikt taimeri – tādējādi varat uzstādīt iekārtu tā, lai tā ieslēdzas vai izslēdzas noteiktā laikā. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties jau no paša rīta ierasties vēsā birojā, nevis pats ieslēgt kondicionieri un gaidīt, kamēr tas tiks galā ar tveicīgo gaisu telpā. Tas pats attiecas arī uz vakara stundām – ne reizi vien pēdējais darbinieks aizmirst izslēgt gaisa dzesēšanas sistēmu – taimera funkcija palīdzēs nodrošināties pret šādu kļūdu radītajiem zaudējumiem. Vairumu no gaisa apmaiņas iekārtām un kondicionieriem var izmantot divos režīmos – gan gaisa dzesēšanas, gan gaisa sildīšanas; sildīšanas funkcija noderēs laikā, kad vēl nav pieslēgta apkure, tomēr jau klāt pirmais rudens vēsums vai aukstā, lietainā vasaras nobeiguma diena.

Daikin piedāvā dažādus gaisa sistēmu risinājumus privātmājām, dzīvokļiem, lidostām, noliktavām, slimnīcām, birojiem, skolām, veikaliem un cita veida telpām, kurās nepieciešama augstas kvalitātes gaisa apmaiņa. Ne velti šai tehnikai uzticas Apvienotās Karalistes Parlamenta, Keiptaunas stadiona, Šanhajas metro stacijas, Burj Al Arab un daudzu citu ne mazāk zināmu objektu projektēšanas speciālisti.

Šī ražotāja piedāvāto ierīču klāsts patlaban ir viens no plašākajiem un kāds risinājums atradīsies gan lielu, gan mazu telpu gaisa apmaiņas nodrošināšanai. Liels pluss ir arī kvalitātes/cenas attiecība – ražotājs piedāvā kvalitatīvus produktus par ļoti pretimnākošām cenām, turklāt bieži vien pieejami arī dažādi uzstādīšanas piedāvājumi.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.