Oriģinālas korporatīvās dāvanas klientiem un kolēģiem

Mar 15, 2017

korporatīvās dāvanas svētkosDzirdot vārdu “dāvana”, lielākā daļa no mums iedomājas par dzimšanas dienu vai Ziemassvētkiem, taču mūsdienās šis vārds ir ieguvis dažādas nozīmes. Viens no retāk pieminētiem dāvanu veidiem ir korporatīvās dāvanas, kas īpaši izplatītas biznesa cilvēku aprindās. Šīs dāvanas tiek piesniegtas ar dažādiem mērķiem.

Partneriem dāvanas tiek sniegtas, lai ne tikai uzlabotu sava uzņēmuma tēlu, bet arī nostiprinātu sadarbību, klientus uzņēmumi iepriecina ar korporatīvajām dāvanām, lai nostiprinātu to uzticību. Tāpat šādas dāvanas iespējams pasniegt arī uzņēmuma darbiniekiem, lai pateiktos par centību un motivētu turpmākajam darbam. Ja arī jūs esat korporatīvās dāvanas meklējumos, iesakām ielūkoties portāla Visasdavanas.lv plašajā piedāvājumā.

  • Dzirkstoša bērzu sula. Šis ir tradicionāls latviešu dzēriens, kas papildināts ar dažādām garšām un krāšņa dizaina iepakojumu. Sulai, kas pildīta šampanieša pudelēs, pievienotas piparmētras lapiņas, upeņu pumpuri, citrona un apelsīna miziņa, krustnagliņas un karkadē tēja. Šo dzērienu var izmantot gan kā atvēsinošu baudījumu sanāksmēs, gan arī kā oriģinālu dāvanu klientiem un biznesa partneriem. Vienā iepakojumā ir divas 0.75 ml pudeles.
  • Bambusa pildspalvas. Pildspalvas ir vienas no izplatītākajām korporatīvajām dāvanām. Tās tiek izmantotas dažādos pasākumos, konferencēs, prezentācijās un citos notikumos. Šīs pildspalvas darinātas no bambusa, tās darbojas ar klik mehānismu un to tinte ir melnā krāsā. Pildspalvas izmērs: 1.1×13.5 cm. Lai padarītu pildspalvu īpašu, iespējams iedrukāt jūsu izvēlētu logo. Laba dāvana dažādām situācijām.
  • Automātiskie lietussargi. Vēl viena ļoti populāra un pieprasīta korporatīvā dāvana. Šie augstas kvalitātes lietussargi pieejami bordo, zilā, melnā, pelēkā un baltā krāsā. Tiem ir liekts koka rokturis, kas lieliski papildina dizainu un padara to klasisku. Lietussargs darināts no poliestera un tā izmērs ir 106×88 centimetri. Uz lietussarga iespējams uzdrukāt uzņēmuma logo.
  • Tējas kaste. Kā zināms, sarunas pie tējas tases ir omulīgas un sirsnīgas, turklāt kuram gan nepatīk garda tēja, kas iesaiņota oriģinālā kastītē? Jums ir iespēja iepriecināt gan savus biznesa partnerus, gan arī kolēģus, pasniedzot viņiem šo tējas kasti, kurā ir seši nodalījumi jūsu iecienītākajiem tējas veidiem. Ja vēlaties, uz kastītes iespējams uzdrukāt uzņēmuma logo.
  • Iepirkumu somas. Šī dāvana ir brīnišķīgs veids, kā iepriecināt savus klientus, kolēģus vai partnerus! Tā ne tikai būs praktiski izmantojama, bet arī parādīs to, ka rūpējaties par vidi, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi. Soma gatavota no džuta materiāla, tai ir garie rokturi, lai būtu iespējams pārnēsāt arī uz pleca. Lai padarītu somu īpašu, uz tās iespējams uzdrukāt jūsu uzņēmuma logo, kas būs arī lieliska reklāma.

Korporatīvās dāvanas ir lielisks veids, kā parādīt to, ka jūs rūpējaties par saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Ienāciet Visasdavanas.lv un izvēlieties ko īpašu jau šodien!

by | Categories: Dāvanas | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.