Kredīts pret mašīnu

Jan 27, 2014

kredits pret automasinu mogo.lvKo parasti dara cilvēki, lai iegūtu papildus naudas līdzekļus? Pārdod, krāj, aizņemas vai investē. Mūsdienu ekonomiskie apstākļi investēšanai vēl nav tik spīdoši kā pāris gadus atpakaļ, savukārt pārdošana nozīmē saņemt mazāk par preces patieso vērtību, jo pārdot ātri un izdevīgi vairāk nav tik iespējami kā treknajos gados. Ar krāšanu arī ir kā ir, jo vidējā alga Latvijā īsti neļauj atlikt dažus liekus eiro nebaltām dienām. atliek aizņemšanās, taču daudzi baidās no tā, ka aizdevumu nevarēs atmaksāt un tādējādi riskē ar saviem ikmēneša ienākumiem, kas, lielākoties, tiek izmantoti kā nodrošinājums aizdevuma atmaksai.

Ķīla.

Ja izvēle ir kritusi par labu aizdevumam, tad, ja nevēlaties riskēt ar saviem ienākumiem, iesakām izmantot aizdevumus ar ķīlas iespējām. To piedāvā ne tikai bankas un lombardi, bet arī aizdevēji internetā. Viens no šādiem aizdevējiem ir Mogo.lv, kas piedāvā ieķīlāt savu automašīnu, lai aizņemtos nepieciešamo naudas summu, taču labā ziņa ir tā, ka automašīnu aizņēmējs patur un turpina izmantot ikdienā – tā nav jāatdod aizdevēja lietošanā kredīta līguma darbības laikā. Tā ir laba ziņa visiem tiem, kam nepieciešama naudas summa kādam remontam vai neplānotas ierīces iegādei , taču nebija nepieciešamo resursu aizdevuma saņemšanai. Ja īpašumā ir ejoša automašīna – tas vairāk nav šķērslis.

Aizņēmējs.

Vairāki aizdevēji klientus pievilina ar saukļiem, kas piedāvā bezprocenta aizdevumu, pirmais maksājums veicams tikai pēc trim mēnešiem un tamlīdzīgi. Mogo.lv nav nepieciešams izmantot šādus saukļus, jo pats par sevi ir draudzīgs aizdevums klientiem, jo klienta manta paliek viņa lietošanā un nav jāuztraucas par to, ka tai varētu kas notikt, kamēr atrodas pie aizdevēja. Aizņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam un automašīnai jābūt viņa īpašumam. Pie aizdevuma saņemšanas ir nepieciešams vien uzrādīt pasi, jo pārējie dati ir redzami aizdevuma pieteikuma anketā un CSDD datubāze, kas ir pieejama arī Mogo.lv, jo tādējādi tiek izvērtēts tavas automašīnas stāvoklis, lai varētu noteikt cik liels kredīts pret mašīnu ir pieejams.

 

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.