Labs uztura speciālists A.Zauers atgriezīs harmoniju organismā

Nov 22, 2016

labs-uztura-specialists-ansis-zauers

Problēmas ar neveselīgu un nepilnvērtīgu uzturu mūsdienu stresa pilnā un straujā dzīves ritma dēļ kļūst aizvien izplatītākas. Liekais svars, pārmērīgs svars vai slimības, ko izraisa ēšanas traucējumi ir biežākie iemesli, kāpēc jāvēršas pie palīga – uztura speciālista. Gadījumos, kad cilvēks vairs nespēj pats sakārtot savu ēdienkarti un adekvāti izvērtēt uztura un kustību balansu, jāmeklē uzticams un profesionāls speciālists.

Labs uztura speciālists A. Zauers strādā vienā no vadošajām dermatoloģijas klīnikām Latvijā- prof. Jāņa Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnikā Firsa Sadovņikova ielā 20 – 413.kab., 4. stāvā. Klīnikai ir vairāk kā 10 gadus ilga pieredze savu pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanā un būtiskākā tās priekšrocība ir spēja redzēt pacientus kopumā, strādājot tieši ar problēmu cēloņiem, nevis sekām.

Uztura speciālista galvenais uzdevums – mainīt ēšanas paradumus!

„Skaistums nav tikai ārējs. Tas nāk no iekšienes, roku rokā ar veselību. Jebkuras estētiskās procedūras sniegs īslaicīgus rezultātus, ja problēmas netiks novērstas to pamatos ar uztura maiņu,” saka A. Zauers.  Tā kā lielākais darbs ir stādāt ar sevi emocionāli, uztura speciālists ir arī psihologs, kas spēj uzmundrināt un palīdzēt. Galvenā misija ir mainīt pacientu domas par ēdienu un uzturu, tā lietošanas paradumiem. Izveseļošanās simptomi ir labāks miegs, mirdzošāka āda, pozitīvisms un labāks garastāvoklis. A. Zauers spēj palīdzēt sasniegt šos mērķus.

Kad pie uztura speciālista jāvēršas obligāti?

Uztura speciālista A. Zauera konsultācija sevišķi nepieciešama, ja pacients vēlas atbrīvoties no liekā svara, vai tieši otrādi – uzņemt to. Konsultācijas būtu obligātas gremošanas traucējumu, sirds slimību vai cukura diabēta gadījumā.  Speciālists palīdzēs izveidot personalizētu un individuālu ēdienkarti, ņemot vērā pacienta vecumu, paradumus, garšas īpatnības, dzīvesveidu. Nereti nepieciešama vizīte pie fizioterapeita, kas palīdz sakārtot ķermeni arī fiziski, jo biežākās ēšanas problēmas ir cilvēkiem, kas ir mazkustīgi. Tomēr pat labākie plāni nestrādās, ka pacients pats nevēlēsies mainīt esošo situāciju, jo pārmaiņas sākas tieši “galvā”.

Tāpat uztura speciālists A.Zauers profesionāli var palīdzēt šādos jautājumos:

  • Sagatavo un izskaidro veselīga uztura pamatprincipus atbilstoši vecumam, dzīves veidam un nepieciešamās svara korekcijas;
  • Ieteiks izvēlēties pareizu uzturu dažādos dzīves posmos – bērniem un jauniešiem; sportistiem, grūtniecēm, sievietēm menopauzes laikā;
  • Ja nepieciešamā diēta dažādu saslimšanu gadījumos – cukura diabēts, locītavu slimības, vairogdziedzera slimības, kuņģa, aknu, nieru, onkoloģiskās saslimšanas.
  • Sniegs palīdzību, ja ir alerģijas, produktu nepanesība;
  • Ja pacienti slimo ar ēšanas traucējumu izraisītām slimībām– anoreksiju, bulīmiju.

Protams, ka cilvēka lielākā vērtība ir veselība. Tās pamatā ir vairāki faktori, no kuriem lielākā daļa ir saistīti ar veselīga uztura ievērošanu. Savukārt,  veselīga uztura pamats ir kvalitatīva un nekaitīga pārtika, sabalansēts uzturs un vietējā produkcija (īpaši bioloģiskā lauksaimniecībā audzētie produkti). Par veselīgu uzturu tiek runāts daudz, katram ir savs viedoklis šajā sakarā, tāpēc ļoti vēlams neuzticēties draugiem vai interneta forumiem, bet doties pie profesionāla, zinoša un uzticama uztura speciālista A.Zauera.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.