Lego konstruktori interneta veikalā 220.lv!

Oct 15, 2015

Īsto konstruktora un būvētāja prieku visvieglāk iepazīt ir tieši ar Lego konstruktoriem un klucīšiem. Pērkot rotaļlietas bērnam, bieži vien piedomājam – cik labas, kvalitatīvas, attīstošas un arī izglītojošas tās būs. Viena lieta – iegādāties spēles, kas radīs vien prieku, pavisam cita – iegādāties tādas rotaļlietas, kuras būs paredzētas ne tikai spēles pēc, bet būs noderīgas arī bērna attīstībā un izziņas procesā. Tāpat – vienmēr taču labprātāk izvēlēsimies rotaļlietas, kar ir arī kvalitatīvas un bērni ar tām varēs spēlēties ilgāk. Lego ir viena no drošākajām un uzticamākajām rotaļlietām bērniem. Lieliskas attīstošās rotaļlietas, kurās ietilpst gan dažādu objektu modelēšana, montāža, konstrukcijas un vēl daudz kas cits.

Ilgās veikalu apmeklēšanas vietā, varam izvēlēties iegādāties Lego rotaļlietas internetā. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā atrodamas vairāk nekā 100 dažādas Lego konstruktoru rotaļlietas dažāda vecuma bērniem. Te atrodami gan Lego Duplo konstruktori, kas piemēroti pašiem mazākajiem – sākot no pusotra gada vecuma. Tie ir konstruktori, kuri nesatur sīkas un nelielas detaļas. Konstruktora gabaliņi ir diezgan lieli un košās krāsās, lai mazajiem būtu jautrāk ar tiem spēlēties, vieglāk noturēt un tie būtu drošāki.

Lielākiem bērniem – no piecu gadu vecuma, jau iespējams atrast sarežģītākas pakāpes konstruktorus, kuriem detaļas ir mazākas un to ir vairāk. Šādus konstruktorus iespējams atrast dažādās tematikās, pēc kurām tos nepieciešams salikt, lai sanāktu paredzētais objekts. Un, tā kā iespējams iegādāties dažādu tematiku konstruktorus, tad šādas lietas nav paredzētas zēniem vien – arī meitenes gluži labi var spēlēties ar Lego konstruktoriem, kas izvēlēti atbilstošās tēmās.

 Nopietnie lego konstruktori.

Vēl lielākiem bērniem – vecumā no astoņiem gadiem un vairāk Lego konstruktori jau ir pavisam nopietni. Šādus konstruktorus var likt diezgan ilgu laiku, detaļu ir ļoti daudz, toties tas lieliski attīsta domāšanu, loģiku un palīdz koncentrēties. Tāpat, Lego nav tikai individuāla rotaļlieta vien. Interneta veikalā 220.lv var atrast arī Lego spēli, kuru uz sacensību veida var spēlēt pat 4 spēlētāji. Nepieciešams izveidot spēles laukumu, izprast noteikumus un sacensties ar draugiem.

by | Categories: Dāvanas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.