Malkas apkures katli jebkuram mājoklim

Jul 27, 2016

Mēs katrs savās mājās vēlamies radīt vislabāko mājas sajūtu, kur ģimene jūtas komfortabli un laimīgi. Viena neatņemama sastāvdaļa komfortam noteikti ir siltums. Daudzi cilvēki dod priekšroku apkures katliem vai kamīniem, taču var atrast arī ekonomiskāku veidu, kā apsildīt savu mājokli. 

Malkas apkures katli

Malkas katli ir viens no labākajiem veidiem kā apsildīt savu māju, ja vēlaties ietaupīt naudu. Šī apkure ir arī tradicionālākā no visiem apkures veidiem, jo to cilvēki izmanto jau kopš seniem laikiem. Lielisku informāciju var atrast mājas lapā http://www.commodus.lv/lat/malkas-apkures-katli/ .

Interesantākais, pētot dažādos katlus, ir tas, ka pat varat izvēlēties materiālu, no kura veidoti malkas apkures katli:

 1. Tērauda (garš dūmgāzu ceļš, augsts lietderības koeficients, taupa kurināmo, ērta tīrīšana);
 1. Čuguna (lielāks darbības mūžs nekā tērauda katlam, kurināmais deg ar zemāku efektivitāti).

Pirms iegādājaties malkas apkures katlu, rūpīgi jāpievērš uzmanība dažiem kritērijiem:

 1. Uzbūve;
 1. Katla ietilpība;
 1. Pieļaujamais malkas pagales garums;
 1. Siltummaiņu izkārtojums;
 1. U.c.

Šie kritēriji jāievēro, lai iegādātais malkas katls sniegtu labākos rezultātus, kādi tam jau sākotnēji paredzēti. Katls jāpiemēro arī dzīvojamās telpas plašumam vai otrādi – šaurumam. Ja nezināt vai neesat interesējušies par firmām, kuras piedāvā savu apkures katlu produkciju, tad noteikti pievērsiet uzmanību Commodus. Tā ir firma, kas guvusi jau lielu pieredzi pa savu pastāvēšanas laiku. Commodus piedāvājumā ir dažādi apkures katlu veidi, piemēram:

 1. GreenEcoTherm gāzu ģenerācijas apkures katli
 1. Rojek apkures katli
 1. OPOP UNI
 1. OPOP ECOMAX
 1. OPOP H
 1. HERCULES U22
 1. HERCULES U26

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par katru no piedāvājumā esošajiem malkas apkures katliem, droši apmeklējiet jau iepriekš pieminēto Commodus mājas lapu: http://www.commodus.lv/lat/malkas-apkures-katli/ vai zvaniet pa tālruni: 27088108. Ja paši netiekat galā ar katla izvēli, uzņēmums piedāvā konsultācijas, kurās speciālists palīdzēs jums piemeklēt atbilstošāko variantu jūsu situācijai.

Nekad nav par vēlu apsildīt savu māju un padarīt arī sev tuvos cilvēkus laimīgus. Katlu cenas atšķiras, tāpēc katrs no jums varēs piemeklēt sev maciņam draudzīgāko apkures katlu. Galvenais ir nekautrēties un jautāt padomu speciālistam, tikai tā jūs varat būt droši, ka izdarīsiet pareizo izvēli.

Iespējams izmantot arī malkas apkures servisu, kas atbildēs ne tikai par apkures katla montāžu un apkures sistēmas plānošanu, bet arī veiks apkures katla profilaksi un apkopi garantijas laikā. Kas gan var būt labāks kā pārliecība par iegādāto iekārtu?

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.