Mašīnu noma Rīgā

Oct 30, 2014

busu noma ecorentAutomašīnas iznomāšana ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu mašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Norādes par tuvāko auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkārtnēs. Tehnoloģijām attīstoties, auto nomu ir iespējams pieteikt arī internetā aizpildot vienkāršu formu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja tādi būs vajadzīgi.. Par nomas maksu vienojas klātienē, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Tālākais ceļš ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ Ceļojot, nevajag aizmirst, ka īres automašīna ir nepieciešams arī savlaicīgi nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta auto noma?

Automašīnu nomu izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas komfortabli pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu.. Automašīnu noma. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet vietējā mērogā, automašīnu īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuriem patīk pārvietoties lielās grupās, ir iespēja iznomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Cik tas maksā?

Auto iznomātāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču vairums vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa pāris eiro. Ilgtermiņa auto nomai vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu auto sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Lielākā daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas auto, mēdz atšķirties vien pa dažiem eiro.

Apskaties busu nomu – Ecorent.lv

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.