Mīti par ātrajiem kredītiem

May 9, 2016

kredīti zuz.lvĀtrie kredīti  ir ļoti izplatīts aizdevumu veids. Tie ir ļoti populāri un cilvēki izvēlas šos aizdevumus visdažādāko situāciju risināšanai. Tomēr, neskatoties uz to popularitāti, sabiedrībā ir izplatījušies mīti par šiem kredītiem, kas neatbilst patiesībai. Lai arī liela daļa Latvijas iedzīvotāju jau ir guvuši personīgu pieredzi ātro kredītu jomā, šie mīti ir diezgan izplatīti.

Viens no šiem mītiem ir, ka netiek vērtēta klienta maksātspēja un kredītu vēsture. Droši vien esat dzirdējuši, ka kredītu izsniedz bez darba vietas un ar sliktu vēsturi. Tā, daļēji, ir. Taču aizdevējs ļoti rūpīgi izvērtēs jūsu pieteikumu un tā apstākļus. Ja jums nav oficiāla darba, bet ir citi stabili ienākumi, aizdevumu saņemt jums var izdoties. Taču, ja jums nav darba un nav citu ienākumu, jums kredītu neizsniegs neviens aizdevējs. Tas pats attiecas arī uz jūsu kredītu vēsturi. Ja jums ir bijušas kādas problēmas ar kredītu maksājumiem, bet šobrīd viss ir nokārtots, jums ir iespējas aizņemties. Taču, ja ir esoši parādi vai bijušās parādsaistības rada vēl papildus risku, aizdevumu jums visticamāk atteiks. Šie faktori tiek izskatīti uz individuālu apstākļu pamata. Protams, ka aizdevējs neuzņemsies papildus riskus un neizsniegs jums kredītu, ja jums nav no kā to atmaksāt vai esat parādījis, ka nespējat veiksmīgi tikt galā ar šīm saistībām.

Ļoti populāri ir uzskatīt, ka jaunieši līdz 18 gadu vecumam var saņemt šo kredītu. Tas ir aplami, jo Latvijas likumdošana nosaka, ka kredītus nedrīkst izsniegt personām jaunākām par 18 gadiem. Lielākā daļa aizdevēju ir vienojušies neizsniegt kredītus pat personām kas jaunākas par 20 gadu vecumu. Latvijā ir saglabājušies tikai daži ātrie kredīti, kas piedāvā kredītu no 18 gadiem.

Tiek arī uzskatīts, ka ātrie kredīti ir ļoti dārgi. Bet patiesībā, Latvijas ātro kredītu izmaksas ir vienas no zemākajām pasaulē. Tātad, lai arī varam saņemt kredītu ar zemākām cenām, ātrie kredīti pasaules mērogā ir ļoti lēti pieejami tieši mūsu valstī. Piemēram Zviedrijā šis pakalpojums var būt pat divas reizes dārgāks.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.