Multivārāmie katli Philips.

Nov 26, 2015

 

philips logotips

Multivārāmie katli ir populāri – nu, ne tā, ka tiek visu laiku reklamēti, bet gan tā, ka cilvēku atsauksmes par šīm ierīcēm ir ļoti labas. Protams, kur parasti meklējam viedokļus un atsauksmes par kaut ko? Internetā! Tur dažādi forumi, jautājumi un atbildes – un cilvēki uz sava viedokļa izteikšanu nebūt nav kūtri.

Ja meklēju kaut ko jaunu iegādāties, paskatos internetā, ko cilvēki par to ir teikuši un, saliekot kopā vairākus viedokļus, saprotu, par ko tad īsti ir runa. Protams, nevaram spriest pēc vienas ļoti pozitīvas, vai ļoti negatīvas atsauksmes – te jāpalasa vairāk un jāliek lietā arī savs vērtējums. Cik cilvēku, tik arī viedokļu un, ja vienam konkrētā ierīce ir bijusi lielisks palīgs un fantastisks atradums, tad kādam citam tā var būt negatīva pieredze. Te būtiskākais tomēr kvalitāte. Ja desmit cilvēkiem ierīce ļoti patīk, bet diviem nē – visticamāk, ierīce tomēr ir laba. Tā arī par multivārāmajiem katliem – protams, atrodas kāds, kurš interneta komentāros ieraksta, ka šī ierīce ir vēl viena lieta virtuvē, kas aizņem vietu un nebūt nav noderīga. Un tas nozīmē tikai to, ka pirms multivārāmā katla iegādes nav uzdots jautājums sev – vai man to patiešām vajag? Ja virtuvē gatavojam reti un nebūt nemīlam to darīt, tad nekāda brīnumierīce nemainīs mūsu domas – kā negatavojām, tā arī negatavosim. Bet, ja gatavot ļoti patīk, gribas mājās gatavotu ēdienu, bet ikdienā nav laika, gribas veselīgāk – lūk, tad jau var domāt par multivārāmā katla iegādi, jo, tāpat kā jebkura cita ierīce, tā domāta lietošanai.

Modeļu un zīmolu ir daudz, un arī te interneta viedokļi nebūs īpaši noderīgi – katram tomēr savs. Tad nu izvēloties multivārāmo katlu, arī paši mēģinām saorientēties – kas tad būs nepieciešams. Dažus ražotājus jau atpazīstam kā uzticamus un kvalitatīvus – piemēram, Philips – labi zināms ražotājs, kura ierīces noteikti mājās vai nu bijušas, vai joprojām ir. Tā arī multivārāmo katlu – varam izvēlēties Philips. Parasti šis ražotājs piedāvā ļoti daudz vērtīgu funkciju, izturīgu materiālu, kas nozīmēs, ka katls kalpos ilgi un labi. 

by | Categories: Sadzīves tehnika |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.