Nesāpīga fotoepilācija – iespējama, bet grūti atrodama!

Mar 19, 2016

Fotoepilācija Latvijā pieejama jau diezgan sen, tomēr daļai klientu ir visai daudzi maldīgi priekšstati par procedūru un tās iedarbību. Tas liek domāt, ka ir pieejams visai mazs informācijas apjoms, kur īsi un skaidri aprakstīts, kas ir šīs procedūras darbības pamatā un kādu rezultātu no tās var sagaidīt. Šodien centīsimies labot šo situāciju! 

 

Pirmkārt jākliedē pieņēmums, ka nesāpīga fotoepilācija nav iespējama. Protams, tas, kāds ir mūsu sāpju slieksnis un tas cik liela šo sajūtu intensitāte šķiet nepatīkama, ir visai relatīvi, tomēr jāsaka, ka procedūra var būt ja ne nesāpīga, tad vismaz ne vairāk sāpīga kā epilācija, izmantojot citas tradicionālākas metodes. Protams, daudz kas šajā ziņā atkarīgs arī no speciālista un izmantotās tehnoloģijas un darba veikšanas metodēm. Šajā ziņā jāsaka, ka varētu nākties veikt padziļinātāku meklēšanu interneta atsauksmju forumos, lai noskaidrotu vietas, kur šo pakalpojumu veic vispieredzējušākie speciālisti, kas ir garants patīkamai fotoepilācijas procedūrai. Šādas klientu atsauksmes parasti nav ilgi jāmeklē – internetā klienti neskopojas ar uzslavām un arī kritiku par saņemtajiem pakalpojumiem.

 

Apkārt ceļo arī mīts, ka šī procedūra maģiski pēc vienas procedūras pavisam iznīcinās matiņus un apturēs to augšanu, tomēr tā nav taisnība. Fotoepilācija tiek veikta procedūru kursos – tas nozīmē, ka, lai panāktu maksimālo efektu, uz salonu būs jādodas vairākkārt. Rezultāti atkarīgi no katra ķermeņa reakcijas, tomēr pētījumi liecina, ka atkārtota un ilgstoša epilācija ievērojami samazina matiņu augšanu un jaunie matiņi ir krietni mazāk pigmentēti (ir gaišāki, nepamanāmāki). Lai gan rezultāts var būt patiešām noturīgs un iespaidīgs, jāsaka, ka šī procedūra neiejaucas ķermeņa procesos tik lielā mērā, lai apturētu matiņu augšanu pavisam. Ar laiku šī procedūra var sniegt iespaidīgus rezultātus, un kursi būs jāatkārto tikai reizi pusgadā, gadā. Arī par procedūru rezultātiem droši vari atrast informāciju tīmekļa vietnēs, it īpaši skaistumkopšanas diskusiju vietās – tā ir viena no visvairāk apspriestajām tēmām.

Pats galvenais, ko derētu atcerēties par šo un daudzām citām modernām skaistumkopšanas procedūrām – labāk vienu reizi aiziet uz konsultāciju ar speciālistu, nekā dzirdēt simts puspatiesības un pieņēmumus par to, kādu efektu atstāj konkrētā procedūra, kādas ir izmaksas, kādi ir veselības riski un cik sāpīga tā ir. Visās vietās, kas sniedz šāda veida pakalpojumus, speciālisti ļoti lielu rūpību pievērš arī klientu informēšanai par visiem šiem jautājumiem un labprāt konsultēs tevi.

by | Categories: Ārstniecība | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.