Nofrete salona vaksācija ļaus aizmirst par mokām ikdienā

Mar 23, 2017

Nofrete salona vaksācija

Kā zināms, āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas parāda cilvēka veselības stāvokli, vecumu, kā arī emocionālo stāvokli. Mirdzoša, svaiga un gluda āda ir katras sievietes sapnis, īpaši tuvojoties pludmales sezonai vasarā. Liekais apmatojums uz ķermeņa ir milzu šķērslis, tāpēc jau tūkstošiem gadus atpakaļ tika uzsākta cīņa, lai sasniegtu mērķi – gludu ādu bez matiņiem. Nofrete salona vaksācija ļaus izbaudīt profesionāļu rūpes par sevi, aizmirstot ikdienas mokas mājās.

Kāpēc izvēlēties vaksāciju?

Jau gadu tūkstošus atpakaļ skaistumkopšanas šūpulī Senajā Ēģiptē tika izgudrots vienkāršs līdzeklis, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma un piekļūtu tuvāk dieviem. Lai atbrīvotos no liekajiem matiņiem sākotnēji lietoja skuvekli, pie tam to darīja galvenokārt vīrieši. Tomēr šī procedūra nebija ilglaicīga, tāpēc drīz vien ēģiptieši nonāca pie vaksācijas.

Seno ēģiptiešu gudrības ir nonākušas arī skaistumkopšanas salonā Nofrete Rīgā, Emīla Melngaiļa ielā 5, kur profesionāli meistari palīdzēs kļūst skaistākiem un justies brīvāk.  Vaksācija jeb epilācija ir viens no populārākajiem veidiem, kā atbrīvoties no liekajiem matiņiem ātri, efektīvi un par salīdzinoši zemu cenu.

Kas notiek  vaksācijas procedūras laikā

Procedūra ir piemērota visam ķermenim – gan kāju, roku, gan bikini zonas, padušu vai virslūpas epilācijai. Pirms procedūras meistares attīra ādu ar  īpaši sagatavotiem un ādas tipam atbilstošiem kosmētiskajiem līdzekļiem. Noteikti iepriekš jāinformē par veselības problēmām, piemēram, ļaundabīgiem audzējiem, ādas saslimšanām, cukura diabētu, traucētu un nepietiekamu asinscirkulāciju, lūzumiem.

Pāris dienas pirms vaksācijas vajadzētu veikt ādas pīlingu, lai attīrītu ādu no mirušajām šūnām, kas var paaugstināt tās efektivitāti. Ja tiks veikta bikini zonas vaksācija, labāk  izvēlēties brīvu kokvilnas apakšveļu, lai nekairinātu ādu un justos ērtāk pēc procedūras.  Dienu pirms procedūras neiesaka sauļoties ne atklātā saulē, ne solārijā. Tāpat nevajadzētu lietot ķermeņa eļļas un losjonus. Matiņiem ir jābūt vismaz 0.5 cm gariem. Ja matiņi būs īsāki, pastāv risks, ka tie nesalips ar vasku un netiks izrauti.

Vaksācijas laikā tiek novājināta matiņa folikula, tāpēc jo biežāk procedūra tiks veikta, jo vājāka paliks folikula un matiņi augs lēnāk. Svarīgi starplaikos matiņus neskūt, jo tādējādi tie atkal ataug daudz stingrāki, vairāk mēdz ieaugt un būs jāatgriežas izejas punktā. Sāpes mēdz būt  pirmajā reizē, kad matiņi ir visstingrākie, tomēr jau pēc dažām reizēm  matu saknes un āda jau būs pieradusi – jo biežāk procedūra tiks veikta, jo būs vieglāk paciest sāpes.

Piesakies vizītei salonā Nofrete!

Tuvojas vasara – gludas un skaistas kājas ir tikai zvana attālumā! Piesakies vizītei, zvanot 67812778 vai rakstot noferte@noferte.lv.

by | Categories: Pakalpojumi, Skaistumam | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.