Octa polise – Pērc izdevīgi internetā!

Nov 25, 2015

Iegādājies OCTA polisi internetā! Tā ir lieliska iespēja gan visiem steidzīgajiem, kuriem ikdienas gaitās nav laika, lai dotos uz apdrošināšanas kompānijas biroju un iegādātos OCTA polisi, gan arī visiem tiem, kuri novērtē kvalitatīvu, ātru un ērtu servisu. Tā ir lieliska iespēja ikvienam transportlīdzekļa vadītājam dažu minūšu laikā iegādāties OCTA polisi.

OCTA apdrošināšanas polise ir obligātā sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka cilviltiesiskās atbildības apdrošināšana. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez OCTA polises, tiek piemērots naudas sods, kā arī piešķirti soda punkti. Līdz ar to, ka Latvija ir viena no Eiropas Savienības dalībvalstīm, mums ir jāievēro ES izstrādātie  noteikumi, kas paredz, ka OCTA apdrošināšanas polise ir nepieciešana ne tikai transportlīdzekļiem, bet arī to piekabēm, kā arī traktoriem, ja tie piedalās satiksmē.

priecīga ģimene un auto

Cilvēkus vienmēr ir interesējis jautājumus – kādus īsti riskus kompensē OCTA polise. Jāatceras, ka, ja ir gadījies izraisīt ceļu satiksmes negadījumu, kā rezultātā tiek bojāts otras, iesaistītās personas īpašums vai arī veselība, radušos zaudējumus sedz apdrošināšanas kompānija, kurā tika iegādāta polise nevis pats autovadītājs. Gadījumā, ja tiks izraisīts ceļu satiksmes negadījums, bet autovadītājam nebūs derīga OCTA apdrošināšanas polise, zaudējumi, kas radušies šajā negadījumā, būs jāsedz pašam autovadītājam. OCTA polise spēs pasargāt autovadītāju no neplānotiem izdevumiem, kas varētu rasties negadījumā nodarītiem zaudējumiem cietušajai pusei vai arī cietušās puses mantai. OCTA polise atlīdzina ne tikai materiālos zaudējumus, bet arī personai nodarīto kaitējumu. Atbilstoši likumam, ir noteikts limits, kādās robežās var tikt atlīdzināti zaudējumi cietušajai pusei.

OCTA polises cena

OCTA polises cenu nosaka apdrošināšanas kompānija. Tiek ņemts vērā transportlīdzekļa veids, vecums, masa, kā arī citi faktori. Lai uzzinātu savas OCTA polises cenu, Tev ir nepieciešams ienākt Compensa mājaslapā un ieiet sadaļā „OCTA kalkulators”, šeit, ievadot visus nepieciešamos datus, dažu minūšu laikā varēsi uzzināt savas OCTA polises cenu. Compensa piedāvā to izdarīt ātri un ērti, būtiski ietaupot laiku. Kad būsi uzzinājis OCTA polises cenu, varēsi to iegādāties, kas aizņems tikai dažas minūtes Tava laika. Savukārt, ja Tavai līdzšinējai OCTA polisei vēl nav beidzies izmantošanas termiņš, Compensa mājaslapā vari pieteikties atgādinājumam. Pieteikties atgādinājumam Tu vari, ja OCTA polises termiņš beigsies tuvāko 30 dienu laikā. Dažas dienas pirms termiņa beigām, Compensa ar Tevi sazināsies, atgādinot par OCTA polises iegādi.Compensa mērķis ir apmierināti klienti, tāpēc Tev vienmēr ir iespēja saņemt konsultāciju pie zinošajiem Compensa speciālistiem, kuri atbildēs uz visiem Tavie neskaidrajiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA polises iegādi. Ja Tev šobrīd jau ir OCTA polise, ienāc Compensa mājaslapā un ieskaties OCTA kalkulatorā,  varbūt Compensa Tev spēs piedāvāt izdevīgāku risinājumu!

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.