Oriģinālas dāvanu kartes – lieliski pavadīts laiks Viesistabā

May 24, 2016

Ēdiens simbolizē mīlestību, kad vārdi kļuvuši nepiemēroti. Šos viedos vārdus teicis Alands Volfelts, un patiesi – ēdiens cilvēku iepriecina, papildina, uzmundrina, ļauj paklusēt, kad nepieciešams. Tas ir enerģijas, uzturvielu, baudas avots, no kura mēs barojamies ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Gards, skaisti noformēts, pārsteidzošs šķīvja saturs var uzlabot garastāvokli, pašsajūtu, izlīgt, priecāties, just līdzi. Tā ir patiesu emociju varavīksne, kura ir iegūstama kā dāvanu karte. 

 

Ēdiena dažādā daba.

Ēdiens ir ikdienišķs un pašsaprotams mūsu eksistences fundaments, tomēr tas var būt tik ļoti pārsteigumiem bagāts. Lai padarītu ēst gatavošanu par piedzīvojumu, ir vērts apmeklēt kulinārijas kursus, kas no cita redzespunkta ļauj palūkoties uz ēdiena sastāvdaļām, kombinēt tās un sasniegt augstāku garšas līmeni. Ja vārdi kļuvuši tukši, un runāt negribas, tad labākais veids, kā otram pateikt: “Tu man esi svarīgs!”, ir ēdiens.

 

Kulinārijas kursi ir lieliska dāvana, kas noteikti iepriecinās ne tikai pārliecinātos gardēžus, bet arī cilvēkus, kas vienkārši priecājas par ēdienu un vēlas pamēģināt ko jaunu. Viesistaba Event Studio Vecrīgā piedāvā dažādus kulinārijas kursus, degustācijas un īpašos pasākumus, kas piemēroti ikviena gaumei un interesēm. Laika pavadīšana Viesistabā ir viennozīmīgi oriģinālas dāvanu kartes ideja - sajūsma, gardi ēdieni un dzērieni, rutīnas pārraušana garantēta.

 

Ne velti viesistaba parasti ir omulīgākā telpa mājoklī. Tajā mājinieki sapulcējas, jūt viens otra klātbūtni, jūt tuvību un patiesu mīlestību. Viesistabas omulīgās telpas rada tieši šo sajūtu un ļauj justies kā mājās, tajā pašā laikā pilnveidojot un iemācot tik daudz jauna!

 

Dāvanu karte – iespēju dažādība.

Lai gūtu pārliecību, ka dāvana būs īstā, labākā izvēle ir dāvanu karte. No lielā piedāvājumu klāsta katrs var atrast sev tīkamāko un vēlamāko kursu vai interaktīvo pasākumu.

 

Klasiskie pavasara deserti, Indijas ēdienu variācijas, klasiskie suši veidi, mūsdienu Skandināvijas virtuve… Vai bāra meistarklase, kurā beidzot var pagatavot svaigāko un kārdinošāko mohito, lai pārsteigtu viesus mājās, vīna degustācijas, kuru laikā iepazīsi un sapratīsi vīnogu dažādību, šķirnes un seno vīna vēsturi.

 

Šefpavāra meistarklase ļaus roku rokā ar profesionāliem pavāriem uzburt mākslas darbus uz šķīvjiem. Centrāltirgus pirkšanas tūres laikā vienu no lielākajiem tirgiem Eiropā var ieraudzīt pavisam citā gaismā. Dāvanu karte saviem mīļajiem dos iespēju doties aizraujošā, garšīgā un pilnvērtīgā piedzīvojumā gardēžu pasaulē.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.