Padomi dāmām – kā panākt, lai smaržas būtu noturīgākas

Apr 26, 2017

sieviešu smaržas internetāTām sievietēm, kuras smaržu lietošanas paradumos ievēro mērenību, proti, vienā reizē neizsmidzina pusi pudelītes, noteikti prātā ir ienācis jautājums par to, ko darīt, lai panāktu ilgāku smaržu noturību?

Izrādās, ka ir konkrētas ķermeņa zonas, uz kurām, uzsmidzinot smaržas, tās jutīsim ilgāk. Un, ticiet man, daļa no šīm vietām ir ne tādas, par kurām pirmajā brīdī neiedomāsimies.

Mati

Smaržu daļiņas uzsūksies matu šķiedrās, tādējādi tie ilgāk saglabās aromātu un jūs to jutīsit vairāku stundu garumā. Iedomājieties, piemēram, kas notiek ar jūsu matiem, ja ilgāk uzturaties virtuvē, kur gatavo ēst vai arī gadās stāvēt ugunskura tuvumā? Mati uzsūc apkārt esošos aromātus, un tieši tas pats notiek, kad tajos iesmidzināt smaržas.

Ja vēlaties, lai smaržas būtu spēcīgākas, lietojiet tās kā pēdējo akcentu pēc visiem matu veidošanas un aizsardzības līdzekļiem. Tāpat labāk vispirms smaržas uzsmidzināt uz ķemmes un tad ar to izķemmēt matus.

Ausis

Izsmidziniet smaržas iedobē aiz ausu ļipiņas – šis ir pulsa punkts, kur ķermeņa temperatūra ir augstāka, tādēļ arī kalpos kā aromāta pastiprinātājs.

Turklāt, ja vēlaties panākt vēl izteiktāku efektu, izmēģiniet ausu augšdaļu.

Atslēgas kauls un dekoltē zona

Palieliniet savu smaržu spēku, uzsmidzinot tās atslēgas kaula un dekoltē zonas (kakls, pleci un mugura) zonā.

Atslēgas kaula struktūra ir kā radīta, lai mēs to palutinātu ar patīkamu aromātu, turklāt vēl iespaidīgāku rezultātu jūs iegūsit, ja uzvilksit topu bez lencītēm.

Plaukstas locītavas

Tā kā plaukstas locītavu iekšpusēs ir pulsa punkti, šī ir ļoti populāra vieta, kur cilvēki parasti izsmidzina smaržas.

Aromāts no šiem punktiem izplatīsies vēl ātrāk, ja esat ekspresīvi runātāji, proti, daudz žestikulējat, komunicējot ar citiem cilvēkiem.

Elkoņu iekšpuse

Vēl viens pulsa punkts atrodas elkoņu iekšpusē, un tas var kalpot kā laba vieta, kur izsmidzināt smaržas, lai tās būtu noturīgākas un ilgāk būtu jūtamas uz jūsu ķermeņa.

Lai sasniegtu vēl labāku efektu, pārliecinies, ka tava āda ir mitrināta. Jo tā būs sausāka, jo īsāku laiku uz tās saglabāsies smaržas.

Ceļgalu iekšpuse

Šī vieta ir līdzīga iepriekš minētajai, jo arī šeit asinsvadi ir tuvu ādai, kā arī šī zona ir siltāka un maigāka, līdz ar to aromāts no šī punkta izstarosies spēcīgāk.

Šo zonu ieteicams izmantot vasarā, kad nēsājat kleitas, jo ik reizi, kad pārkrustosit kājas, šis punkts izstaros smaržu notis.

Pēdas

Kājas gandrīz visu laiku atrodas kustībā, tādēļ apakšstilbu un potīšu zona ir laba vieta, kur uzsmidzināt smaržas, it īpaša vasaras sezonā, jo tādā veidā jūs nodrošināsit patīkama aromāta izplatīšanos visur, kur dosities.

Naba

Praktiska vieta, kur uzsmidzināt smaržas, ja jūs, piemēram, atpūšaties brīvā dabā, nēsājot peldkostīmu vai īso topu.

Ceram, ka šie padomi jums noderēs! Vēl viens ieteikums – iegādājieties sieviešu smaržas internetā – tādā veidā ietaupīsit naudu, kā arī varēsit izvēlēties no plašāka aromātu klāsta.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.