Paredzamais laiks tuvākajām dienām – Focus.lv

Feb 14, 2014

focus.lv laika zinasLai zinātu, kādi laikapstākļi iespējami nedēļās izskaņā, pārbaudi laika ziņas!

Aplūko laika ziņu prognozi galvaspilsētā un citās Latvijas pilsētās (Ventspilī, Ogrē, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi Latvijai nākamajām četrām dienām. Seko līdzi precizētai laika prognozei un saplāno brīvdienas, atvaļinājuma dienas attiecīgi prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to informāciju varēsi balstīties, rīkojot atpūtu pie dabas un paredzot, vai diena plānojas būt bez nokrišņiem vai lielākoties mākoņaina. Lasi laikaziņas - http://www.focus.lv/categories/laika-zinas

SPORTA ZIŅAS

Svarīgākie paziņojumi par notikumiem sportā, sacensību aizkulises un sportistu karjeras augšupeju apvienota absolūti sportiskā sadaļā “Sports”.

Sporta ziņu sadaļā atradīsi arī būtiskos jaunumus par pasaules grandiozākajām disciplīnu sacīkstēm – Olimpiskajām spēlēm – un pasaulē labāko sportistu gatavošanos tām. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās starptautiskās sporta sacensības, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši sacenšas par medaļām un rekordiem. Olimpiskajās spēlēs sportisti bieži vien sasniedz personiskos un globālos rekordus.

Sporta ziņu atvērumā svarīgākā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu dalībnieku uzvarām, cīņām, veikumu, kā arī disciplīnu līderiem un rekordiem.

PAR AUTO IZSTĀDĒM UN AKTUALITĀTĒM AUTO NOZARĒ

Interneta ziņu portālā ievietotas aizraujošas ziņas auto entuziastiem un auto mīļiem, turklāt arī svarīga informācija aktīvajiem autobraucējiem. Šeit sadaļā atrodi aktuālās ziņas par notikušajām auto izstādēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par dažāda veida untumiem auto jomā Latvijā un visā pasaulē, kas ne tikai informēs par gadījumu, bet arī uzjautrinās.

by | Categories: Ziņas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.