Pareiza dārza mēbeļu glabāšana un uzkopšana var būtiski pagarināt mēbeļu kalpošanas laiku

Apr 21, 2016

dārza mēbelesDārza mēbeles ir lielisks papildinājums pie ikvienas mājas. Protams, tas paredz arī diezgan lielu atbildību un rūpes par šīm mēbelēm. Ir nepieciešams rūpēties gan par dārza mēbeļu izskatu, gan arī to kvalitāti, lai tās izskatītos labi visa gada garumā. Piedāvājam dažus ļoti noderīgus padomus, kas noteikti spēs pagarināt mēbeļu kalpošanas laiku.

Viens no labākajiem veidiem, kā pagarināt mēbeļu kalpošanas ilgumu, ir tos novietot zem pārsega tad, kad Tu šīs mēbeles neizmanto. Ja atstāsi dārza mēbeles ārā, lietū, tad tās ātri vien atteiksies kalpot un varēsi meklēt jaunas mēbeles. Jāsaprot, ka saule, vējš un lietus ļoti ietekmē dārza mēbeļu izskatu un kvalitāti. Protams, dārza mēbeles nepieciešams arī kopt, ik pa laikam tās mazgājot. Eksperti iesaka dārza mēbeles mazgāt vismaz pāris reizes gadā, lai tās izskatītos tīras un skaistas, un priecētu savas un citu acis.

Ja esi iegādājies plastmasas dārza mēbeles, tad šādas mēbeles pavisam droši vari mazgāt ar ziepēm, kā arī maigu birsti. Šādas mēbeles parasti izvēlas āra kafejnīcās, jo šādas mēbeles ir ļoti viegli kopjamas un tas neprasa milzīgas pūles. Protams, jārēķinās arī ar to, ka šādās mēbelēs uzkrājas diezgan liels daudzums putekļu un dažādu netīrumu, tāpēc tās būs nepieciešams mazgāt biežāk.

Savukārt, ja esi iegādājies mēbeles ar koka apdari, tad tik vienkārši kā plastmasas mēbeles, tās nevarēs kopt. Koka mēbeles nepieciešams ļoti bieži apstrādāt ar eļļu un citiem kokam paredzētiem līdzekļiem. Šādām mēbelēm nepieciešama ļoti rūpīga kopšana, lai tās nepaliktu sausas, tāpēc noteikti jārūpējas par to izskatu un kvalitāti.

Jaunas dārza mēbeles iegādājies šeit: http://220.lv/lv/mebeles_un_interjers/darza_mebeles

Ja nevēlies mēbeļu kopšanai veltīt pārāk daudz, tad vislabāk iegādāties tērauda vai arī metāla dārza mēbeles. Šādu mēbeļu kopšana ir ļoti viegla, jo tās var vienkārši noskalot.

Savukārt, ja esi izdomājis krāsot dārza mēbeles, tad ir dažas lietas, kas noteikti jāņem vērā. Viena no tādām lietām ir, ka mēbeles nepieciešams krāsot tikai tam paredzētos laikapstākļos. Parasti saka, ka mēbeļu krāsošanai piemērotākā temperatūra ir 10-25 grādi. Noteikti nekrāso mēbeles, ja līst vai pūš pārāk stiprs vējš. Noteikti ņem vērā arī to, ja esi izvēlējies mēbeles krāsot, pirms krāsošanas tās rūpīgi notīri. Netīras mēbeles krāsot nedrīkst.

Dārza mēbeļu uzglabāšana ir ļoti atbildīgs process, tāpēc noteikti tam jāpievērš diezgan liela uzmanība, lai mēbeles kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Ievērojot visus šos principus, ir iespējams paildzināt mēbeļu kalpošanas ilgumu. Dārza mēbeles ir lielisks papildinājums pie ikvienas mājas, jo tās ļauj mums rīkot pasēdēšanas ar draugiem vai radiem, kā arī piešķirt dārzam skaistu rozīnīti!

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.