Pārkreditācija – iespēja izmantot izdevīgāku kreditēšanas pakalpojumu

Mar 30, 2016

 

kreditsHipotekārais kredīts par māju vai dzīvokli ir ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Un tās ir nopietnas saistības uz ilgāku termiņu, tāpēc ir vērts domāt par to, vai jums joprojām ir izdevīgas saistības, ko uzņēmāties pirms ilga laika.

 

Viss mainās, arī ekonomiskā situācija, kreditēšanas pakalpojumu sfēra. Hipotekārais kredīts ar šim brīdim neadekvāti lielu procentu likmi nav nolemtība, kas jāpacieš līdz līguma termiņa beigām.

 

Ir veids, kā atbrīvoties no jums neizdevīgām kredītsaistībām – tā ir pārkreditācija. Ar pārkreditācijas palīdzību var izbeigt vienas kredītsaistības pie tā aizdevēja, ar kura pakalpojumiem vairs neesat apmierināts, un noslēgt jaunas saistība par jaunu aizdevumu, kam ir daudz izdevīgāka procentu likme un līguma nosacījumi.

 

Kā notiek pārkreditācija?

 

pārkreditācijaLai veiktu pārkreditāciju savam hipotekārajam kredītam, jums ir jāatrod tāds aizdevējs, kas piedāva šo pakalpojumu. Tad nākamais solis ir noskaidrot, kādu procentu likmi tas var piedāvāt. Jums ir jāparēķina, vai šī pārkreditācija jums nesīs labumu un ietaupījumu.

 

Pēc tam, kad esat atraduši izdevīgu piedāvājumu, kas ļaus jums samazināt izdevumus par kredītmaksājumiem, jūs noslēgsiet trīspusēju līgumu – ar iepriekšējo un esošo aizdevēju. Tajā būs noruna, ka jaunais aizdevējs atmaksās jūsu esošo hipotekāro kredītu. Tajā brīdī jūsu līgumsaistības ar iepriekšējo aizdevēju būs beigušās. Bet sāksies jaunas, daudz izdevīgākas līgumsaistības ar jauno aizdevēju, kas izsniegs jums kredīta summu, ko nomaksāja bijušajam kreditoram.

 

Kā ķīla kalpos jūsu nekustamais īpašums. Situācija paliek tāda pati kā bija, tikai jums būs ievērojami mazāki hipotēkas ikmēneša maksājumi un arī kopējā parāda summa, kas jāatmaksā, būs mazāka, jo esat izvēlējies kreditoru, kas var piedāvāt zemāku procentu likmi.

 

Pārkreditācija pie „Latvijas Hipotēkas”

 

Tie klienti, kuri vēlas izmantot pārkreditāciju, vienmēr meklē izdevīgāko piedāvājumu, tāpēc daudzi izvēlas sadarboties ar nebanku aizdevēju „Latvijas Hipotēka”, kas piedāvā tiešām zemas procentu likmes un individuālu pieeju katram klientam.

 

Mājas lapā http://www.latvijashipoteka.lv/ var uzzināt visu gan par pārkreditāciju, gan citiem „Latvijas Hipotēkas” nodrošinātajiem kreditēšanas pakalpojumiem. Aizdevuma summa var sasniegt pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērības, tas nozīmē, ka sadarboties ar „Latvijas Hipotēku” var klientiar dažādām finansiālajām problēmām un situācijām.

 

Lai uzzinātu par aptuveno pietaupījumu no pārkredītācijas pie „Latvijas Hipotēkas”, var izmantot jau pieminētajā mājas lapā esošo ērto kalkulatoru, kas sniegs priekšstatu par sadarbības izdevīgumu.

by | Categories: Finanses | Tagged: , |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.