Parupējies par kāju skaistumu vasarā!

Jul 26, 2016

apothekaRūpes par ķermeni lielā mērā var noteikt mūsu labsajūtu, kā arī likt tam ne vien justies, bet arī izskatīties labāk. Vasarā īpašu uzmanību prasa kāju skaistums, ko veicina gan karstais laiks, gan apģērba un apavu izvēle. Tāpat svarīgs ir arī dzīves veids – jo vairāk laika uzturamies saulē vai pastaigājamies basām, jo rūpīgāka būs kāju kopšana. Ko likt savā veselības un skaistumkopšanas plauktiņā, lai kājas gada karstākajos mēnešos izskatītos un justos patiesi labi?

Saules aizsarglīdzekļi

Lai arī dažreiz varētu šķist, ka kājas iesauļojas lēnāk un tādēļ kāju kopšanai nav nepieciešami saules aizsarglīdzekļi, tas nebūt nav tiesa. Kāju āda, ja saulainā dienā pastaigājamies šortos vai svārkos, var būt pakļauta saules ietekmei pat vairākas stundas, tādēļ tā rūpīgi jānoklāj ar ādas tipam piemērotu saules aizsarglīdzekli.

Skrubis

Skrubis ir īpaši vērtīgs līdzeklis kāju pēdām, jo palīdz tās atbrīvot no vecajām ādas šūnām. Tā rezultātā pēc laika izzūd nepatīkamā raupjo papēžu sajūta, īpaši, ja pēc tam tiek lietots kāds intensīvi mitrinošs līdzeklis. Lai efekts būtu jūtams, tiek ieteikts lietot skrubi ne retāk kā vienreiz nedēļā.

Mitrinoši un barojoši krēmi

Kāju āda bieži mēdz kļūt sausa, un izteiktos gadījumos tas mazina arī kāju skaistumu un ādas mirdzumu. Tam par iemeslu var būt kā apkārtējās vides ietekme, tā arī kāju skūšana vai epilācija. Tomēr ādas sausumu iespējams viegli mazināt, palutinot tās ar kādu mitrinošu krēmu, barojošu ķermeņa sviestu vai losjonu. Efektīvāk tie iedarbosies lietoti uzreiz pēc vannas vai dušas, kad āda ir tīra un poras atvērušās.

Ārstniecības līdzekļi

Kāju skaistumam nopietnāki šķēršļi var būt nagu sēnīte vai tūska. Tomēr tas netraucēs baudīt vasaru, ja izvēlēsies pareizos ārstniecības līdzekļus. Tūskas mazināšanai pieejami gēli, kas uzlabos asinsriti, bet nagu sēnīti iespējams ārstēt gan ar plašu ārīgi lietojamu bezrecepšu medikamentu klāstu, gan vērsties pie ārsta un saņemt recepti iekšķīgi lietojamiem preparātiem.

Visu nepeiciešamo iegādājies interneta aptiekā: http://aptiekas.apotheka.lv/4-padomi-ka-rupeties-par-kaju-skaistumu-vasara/

Allaž ir jāatceras, ka kāju skaistums un veselība būs atkarīgi no rūpēm par tām. Lai arī rūpēties par kājām nepieciešams visa gada garumā, vasara ir tas laiks, kad tās nonāk uzmanības centrā, tādēļ arī kāju kopšana kļūst īpaši aktuāla. Skrubis, mitrinoši līdzekļi, kā arī saules aizsargkrēms – šis komplekts būs nepieciešams ikvienai, bet, ja nu radusies kāda nopietnāka problēma, arī tai ārsts vai farmaceits palīdzēs rast labāko risinājumu. 

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.