Pasniedz dāvanu karti – Davanuserviss.lv

Nov 27, 2013

dāvanu karteInteresantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Tā vietā, lai svētkos tērētos uz mantām, uzdāvini emocijas! Ideju ģenerēšanai ielūkojies interneta dāvanu mājaslapā.Tur varēsi atrast oriģinālas un interesantas dāvanas visāda vecuma cilvēkiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir veiksmīgie ceļojumi un cilvēki, ar kuriem pavadīts laiks. Tuvinieku saliedējošs un ļoti interesants pasākums ir ceļojumi, kas noderēs vecāku brīvdienu laikā. Neparasts dāvanas risinājums ir ekstremāls skeletona izbrauciens, šķēršļu trase piedzīvojumu parkā un citas krāšņu emociju veicinošanas izklaides.

Otrajai pusītei

Izsakot vērību sev mīļam cilvēkam, nopērc romantisku vai spēcinošu dāvanu SPA salonā vai vienā no atpūtas namiem. Praktiska dāvana svinībās ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas vienā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Ikdienas jūsmīgo brīžu veicināšanai nepieciešams vien mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

Svētki nāk ar dāvanām

Ja meklē interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Foto parodija, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales atpūta. Šie ir tikai pāris no standarta dāvanu aizstājējiem. Negaidīts saviļņojums un tā radītās emocijas ir patīkamākais no visiem brīžiem – jo interesantākas un oriģinālākas dāvanas, jo krāšņākas svētku sajūta.

Pasniedz dāvanu karti

Dāvanu kartes ir lieliska alternatīva tam, kas svārstās par dāvanas izvēli. Lai svētkos pārsteigtu ar kāroto, izvēlies dāvanu karti – tādā veidā gaviļnieks pats varēs izvēlēties, kā dāvanu karti izmantot. Lai velti neizniekotu brīvos brīžus dāvanu iegādāšanās drudzī, izvēlies dāvanu karti, jo tā būs praktiski izmantojama dažādiem cilvēkiem. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu pārsteiguma mirklis, pirms tam to glīti iesaiņo.

Mīlošai sievai, rūpīgam opim, laipnajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – iegādājies noderīgu dāvanu – ŠEIT!

 

 

by | Categories: Dāvanas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.