Pirmais kredīts bez maksas – saņem kredītu izdevīgi!

Feb 27, 2014

bezmaksas kredīts viasms.lvPie dažiem ātrajiem aizdevējiem ir pieejams pirmais kredīts bez maksas – īpašs piedāvājums jaunajiem klientiem. Tas piedāvā iespēju saņemt aizdevumu, par to neko nemaksājot. Kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija izsniegtā kredīta apjoms. Vai jums ir zināms kāds tikpat lēts kredīts?

Pirmais kredīts bez maksas:

•   Nemaksā procentu maksājumus;

•   Nav iespējams aizņemties lielas naudas summas;

•   Nemaksājot var saņemt aizdevumu tikai vienu reizi.

Bezmaksas aizdevums ir pakalpojums, ko piedāvā pāris ātro kredītu kompānijas. kredīta nozīmīgākā atšķirība no citiem kredītiem ir, ka tam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Kad pienāks kredīta atmaksas termiņa beigas, jums būs jāatmaksā tik, cik aizņēmāties. Izmantojot aizdevumu bez maksas, jums ir iespēja iepazīties ar ātro aizdevumu priekšrocībām, kā arī ar attiecīgā aizdevēja pakalpojumu kvalitāti pavisam bez maksas.

Parasti pirmais kredīts bez maksas nav lielāks par dažiem simtiem euro, jo tas būtībā ir ātrais aizdevums. Viens no lielākajiem iespējamiem ātrajiem kredītiem bez maksas ir 270 euro. Lielākajā daļā gadījumu tie nepārsniedz 200 euro. Lielākais atdošanas termiņš aizdevumiem bez maksas nav lielāks par 30 dienām. Ja jums ir iespēja, aizdevumu var atmaksāt arī ātrāk.

Saņemot atkārtotu kredītu, pie attiecīgā aizdevēja, bieži ir pieejams lielāks aizdevums. Pirmais kredīts bez maksas var būt dažas reizes mazāks nekā maksimālais pieejamais apjoms, ko iespējams aizņemties. Tāpat, nākamā kredīta noformēšana ir nedaudz ērtāka, jo nav nepieciešams vēlreiz veikt reģistrāciju kompānijas mājas lapā. Jāpiebilst gan, bez maksas aizdevums ir pieejams tikai vienu reizi. Piesakoties nākamajam kredītam, tam tiek piemērota noteikta komisijas maksa.

by | Categories: Finanses |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.