Planšetdatoru, telefonu un televizoru izvēle

Jan 27, 2016

1a.lv mobīlie telefoniTelefoni katra dzīvesveidam

Ja vajag izvēlēties sev atbilstošāko mobilo telefonu, ņem vērā tā funkcijas un specifiskos rādītājus:

  • telefona veids, kā piemēram viedtālrunis vai klasiskais ar pogām;
  • atmiņas kapacitāte;
  • procesora kodolu skaits, kas nodrošina telefona ātrāku darbību;
  • savienojamība, kā piemēram HDMI, Wi-Fi, NFC u.c.

Interneta veikalā vari izvēlēties tādu zīmolu kā Samsung, HTC, Sony u.c. visā pasaulē atzītu mobilo telefonu ražotāju preces.

Ja pērc preci interneta veikalā, tu parocīgi vari salīdzināt tev atbilstošās preces pēc to rādītājiem svarīgākajiem nosacījumiem.

 

PRECES MĀJOKĻA UN DARBAVIETAS LABIEKĀRTOŠANAI

Labas kvalitātes sadzīves tehnika mājoklim

Interneta veikala daudzveidīgajā sortimentā var atrast sadzīves tehniku mājokļa labierīkošanai.

Sava mājokļa virtuves ērtībām ieskaties sadzīves tehnikas sortimentā. Pie sadzīves tehnikas ieraudzīsi lielākas un mazākas trauku mašīnas un saldētavas, gan arī klasiskās un vertikālās veļasmašīnas un cita sadzīves tehnika. Elektriskās virtuves ierīces kā kafijas automātus, mikserus un blenderus u.c. iekārtas atrodamas pie mazās sadzīves tehnikas.

Ofisam

Nodrošini kvalitatīvu ofisa darbību ar nepieciešamā printera izvēli, skeneriem, arī visādām kancelejas precēm birojam.

Plašais interneta veikala preču klāsts piedāvā lielu biroja iekārtu klāstu, sākot ar lietderīgajām kancelejas precēm – toneri, kārtridži, papīrs drukai utt.-, un pat elektroniskās iekārtas kā dažāda veida printeri, ekrāni projektoriem, papīra smalcinātāji un cita biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām noderīgas grafiskās planšetes – tajās samērā ērti zīmēt dizaina skicējumus, uzņēmumu pasūtītos logo u.c. grafiskās skices. Par ļoti izdevīgām cenām ofisa tehnikas sortimentā arī konferenču telpām aktuālie DLP, 3LCD un D-ILA tehnoloģijas projektori no pasaulē atzītiem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

 

Viss mājas un ofisa datoram

Interneta veikalā vari sameklēt lielu un bagātīgu datortehnikas klāstu gan privātajām, gan arī biroja vajadzībām.. Pērkot datortehniku interneta veikalā, ir ērti sakomplektēt vajadzīgās iekārtas kopā: datori un to monitori, serveri, E-grāmatu lasītāji u.c. preces.

Televizori

Plānojot mainīt veco televizoru pret jaunu, izmanto interneta veikala sniegtās priekšrocības. Salīdzināšanas platformā uzskatāmi varēsi salīdzināt atlasīto iekārtu tehnisko specifikāciju un izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko.

Kas jāņem vērā, pērkot televizoru:

  1. ekrāna izmērs un izšķirtspēja;
  2. tā pieslēguma vietas;
  3. papildus aprīkojums, kā 3D televīzijas skatīšanās iespēja, Wi-Fi un internets, Smart TV. Minētas funkcijas televizoru pārvērš no standarta elektroniskas filmu, televīzijas pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas multimediju izklaides kompleksu.

Patlaban populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas LED ekrāna televizori. Tie spēj nodrošināt lielisku krāsu attēlošanu, kvalitatīvu attēlu, kā arī ir energoefektīvi. Alternatīvs veids ir Plazma, kas atbilstošs telpās ar samazinātu apgaismojumu, kā piemēram, brīdienu filmu vakariem vai mājas kinozālei.

SPORTA PRECES DZĪVESVEIDAM

Ja gribi atsākt fiziskā treniņa nodarbības, būs nepieciešams sporta aprīkojums.

  • Kvalitatīvi sporta preču piederumi kā multifunkcionāli pulksteņi (ūdens izturīgi, ar hronometru, kaloriju patēriņa rādītāju, sirdssitienu biežuma fiksēšana u.c. funkcijas), sporta somas ērtai inventāra pārnēsāšanai;
  • Trenažieri privātajam fitnesa kompleksam no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Kompleksie trenažieri, dažāda veida steperi pastaigas vai slēpošanas imitācijai, velotrenažieri u.c.;
  • Sporta inventārs aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Plašā piedāvājumā Adidas, Wilson un citu zīmolu futbola, volejbola, amerikāņu futbola bumbas, inventārs badmintonam, florbolam u.c. sporta veidiem nepieciešamais inventārs.

Ienāc ŠEIT un apskaties mobīlo telefonu, sadzīves tehnikas un citus piedāvājumus interneta veikalā 1a.lv

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.