Profesionāla zobārstu komanda, kas parūpēsies par tava mutes dobuma veselību

May 12, 2016

zobārstsZobārstniecības klīnika “Adenta” savu 15 gadu darbības laikā ir iemantojusi daudzu klientu cieņu, kļūstot par vienu no prestižākajām stomatoloģijas pakalpojumu sniedzējām Latvijā. Šeit palīdzību var meklēt ikviens – gan jauni, gan arī vecāki cilvēki, jo profesionālie klīnikas speciālisti ir gatavi ikvienam izaicinājumam, kas saistīts ar mutes dobuma un zobu veselību. “Adenta” darbības pamatā ir Kanādas modelis, pēc kura vadoties, tiek nodrošināts pilnīgs katras darbības caurspīdīgums.

To panāk, informējot pacientu par ikvienu darbību, kas tiek veikta, tādējādi ne tikai nomierinot zobārsta krēslā gulošo cilvēku, bet arī padarot procedūru daudz patīkamāku un saprotamāku. Daļa klīnikas “Adenta” personāla darbojas arī Rīgas Stradiņa Universitātē, tādēļ nav šaubu, ka šie cilvēki ir pieredzes bagāti un zinoši. Izglītoti speciālisti ir šīs klīnikas kvalitātes standarts.Šajā zobārstniecības klīnikā, rūpējoties par klientu zobu veselību, tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un modernākie risinājumi. Saliedētā un profesionālā zobārstu komanda spēj atrisināt ikvienu problēmu, turklāt nepieciešamība gadījumā speciālisti sadarbojas, lai ārstēšana tiktu veikta pēc iespējas efektīvāk, pielāgojot to ikviena pacienta vajadzībām un iespējām.

“Adenta” no visām citām zobārstniecības klīnikām atšķiras ar īpašo iekārtojumu. Kamēr tās klienti gaida savu vizīti pie ārsta, viņiem ir iespēja uzturēties skaisti iekārtotās un mājīgās telpās, kā arī aplūkot dažādas foto un gleznu izstādes.

Zobārstniecības klīnikas “Adenta” klientiem ir iespēja saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet, tādējādi parūpējoties par to, lai viņu smaids būtu ne tikai mirdzoši balts un veselīgs, bet arī paliktu tāds ilgtermiņā. Šeit pieejama: vispārējā zobārstniecība, bērnu zobārstniecība, estētiskā zobārstniecība, ortodontija, protezēšana, kā arī ķirurģija. Ierodoties klīnikā, zobārsts novērtēs jūsu zobu veselības stāvokli, veicot vispārējo apskati, kā arī nepieciešamības gadījumā, izmantojot rentgenoloģisko izmeklēšanu. Pēc tam ārsts pastāstīs par to, vai ir atrastas kādas problēmas, kā arī iepazīstinās ar to iespējamiem risinājumiem. Piemēram, ja būsit izlēmis balināt zobus, ārsts pastāstīs par to, kas jāievēro, ja vēlaties veikt šādu procedūru. Ja jums ir vairākas plombas, jāņem vērā, ka balināšana uz tām neiedarbojas, tādēļ var būt nepieciešama to nomaiņa. Tāpat arī zobiem jābūt pilnīgi veseliem, lai tiktu veikta balināšana.

Kā jau minējām, zobārstniecības klīnikā “Adenta” ir gaidīti visu vecumu pacienti. Šeit zobārsti parūpēsies arī par pašiem mazākajiem, kuri būs atnākuši līdzi vecākiem, jo klīnikā ir pieejamas arī rotaļu stūrītis. Ņemot vērā ikviena klienta vēlmes un iespējas, “Adenta” ārsti noteikti spēs atrast ikvienam atbilstošāko pakalpojumu. Ikviens ir pelnījis skaistu un veselīgu smaidu! Arī tu!

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.