Rakšanas darbi Latvijā.

Dec 7, 2014

minitraktex.lv 1Ko darīt gadījumos, ja nav vēlmes pašam rakt izmantojot lāpstu, bet nepieciešams, lai darbs veiktos no rokas un tiktu paveikts pēc iespējas ātrāk? Pastāv iespēja izmantot dažādus rakšanas darbu pakalpojumus, ko Latvijā piedāvā uzņēmums MinTrakTex. Profesionāli cilvēki  ne tikai izraks bedres Tavā vietā, bet arī veiks visus nepieciešamos aprēķinus un mērījumus, kas nodrošinās pēc iespējas kvalitatīvāku un drošāku darbu izpildi, pilnībā izslēdzot iespēju, ka varētu būt kādi zemes iegruvumi tuvākā vai tālākā nākotnē pēc darbu veikšanas beigām, kas var izvērsties ļoti bīstami visiem. MinTrakTex piedāvā dažādus rakšanas darbu veidus.

Bedres rakšanas darbi.

Pat visparastākā bedre, dažkārt var sagādāt problēmas, par kādam iepriekš neviens nebija pat iedomājies. Ir svarīgi izvērtēt un saprast, vai bedri būs iespējams izrakt paša spēkiem, vai nepieciešama profesionāļu palīdzība, kas pirmajā brīdī varētu likties dīvaini, jo kurš gan nevar izrakt bedri. Ja tā tiks rakta ar speciālas tehnikas palīdzību, tiek izslēgta iespēja, ka aizkavēsies citi darbi vai radīsies kādas problēmas.

Grāvju rakšanas darbi.

MinTrakTex piedāvātos grāvju rakšanas darbus ir iespējams paveikt arī mežu teritorijās. Grāvjus nav jārok ar rokām – tas laiks ir pagājis jau sen. Pirms sākt darbu, noteikti ir vajadzīgs iegūt atļauju, jo tā ir nepieciešama jebkuram darbam, kas ir saistīts ar zemes struktūras maiņu. Svarīgi ir izvēlēties atbilstošu tehniku, kas visu darbu padara ātri un bez liekām problēmām un galvenais, taupot cilvēka enerģiju.

Pamatu rakšanas darbi.

Jebkura ēka, sākot ar mazu namiņu un beidzot ar debesskrāpi, sākas no pamatiem. Tā ir viena no svarīgākajām ēkas pamata daļām arī tās tapšanas laikā. MinTrakTex piedāvātie pamatu rakšanas darbi kopējā cenā iekļauj gan darbu, gan arī ceļa izdevumus un degvielu, ko patērē nokļūstot pie klienta. Rokot pamatus, visu laiku tiek veikti tranšejas kontrolmērījumi, lai ekskavatora kauss neizraktu pārāk dziļu bedri, kas varētu sabojāt gala rezultātu.

Tranšeju rakšanas darbi.

Tranšejas visbiežāk tiek raktas ar dažādu ekskavatoru palīdzību un šādi veikti darbi tiek paveikti daudz ātrāk, kā varētu likties. Lai izraktu atbilstošas tranšejas, tiek veikti dažādi mērījumi un izslēgta nogrūšanas iespēja, kas var apdraudēt ne tikai kopējo darbību, bet arī cilvēku veselību.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.