Regulārs katlu serviss – siltas mājas garants.

Mar 23, 2016

regulārs katlu servissKā tas viss sākās…

Nu jau vairāk kā trīs gadus dzīvojam savā jaunajā un skaistajā dzīvoklī. Tas bija visu manu sapņu piepildījums, ar lielisku atrašanās vietu klusajā centrā, plašumu, augstajiem griestiem un autonomu apkuri, lai paši varam regulēt nepieciešamo siltumu.  

 

Granulu apkures katls bija mantojumā no iepriekšējiem dzīvokļa īpašniekiem. Tas bija lieliskā tehniskā stāvoklī un apmierināja visas mūsu vajadzības. Katla serviss pat prātā neienāca. Tā arī mēs komfortabli visu šo laiku dzīvojām, līdz pienāca TAS brīdis… Brīdis, kad mūsu siltuma gādātāja sirds pārstāja pukstēt. Proti, tas vienkārši nedarbojās!

 

Protams, sākās panika. Ārā mīnusi, mazajam iesnas… Steidzīgs zvans internetā atrastiem meistariem un izmisīgi lūgumi pie mums atbraukt pēc iespējas ātrāk. Jā, sezonas laikā tuvākais iespējamais brīvais laiks pēc divām dienām. Ko nu lai dara? Gaidījām…

Ko mēs iemācījāmies?

Pirmā lieta, ko apguvām no šīs mācības – var atkārtot bērnībā piedzīvoto un dzīvoklī uzturēties mēteļos. Bet tā nepavisam nav tāda mācība, ko vēlētos tālāk nodot saviem bērniem. Otrā un svarīgākā – nepieciešams regulārs katlu serviss.

 

Pirmais jautājums, ko meistars ienākot uzdeva: “Kur jūs bijāt ātrāk?” Protams, ja apkures katlam vismaz trīs gadus nav bijusi servisa apkope, vienā brīdī tas var beigt darboties un gala rezultātā remonts mums izmaksāja ļoti daudz. Ehhh, te nu neplānotajās izmaksās aizpeld iebudžetētais irobots..

 

Regulāra apkope – iespēja ietaupīt ilgtermiņā.

Tāpēc ir tik svarīgi katru sezonu ieplānot regulāru apkures katlu servisu. To izdarot, var nodrošināt optimālāko un efektīvāko katla darbību. Mērķis ir pavisam vienkāršs – kalts darbosies lieliski, tiks ietaupīti līdzekļi un tas strādās ilgāk un efektīvāk. Servisu var veikt visu veidu katliem – granulu, cietā kurināmā, vai kombinētajiem katliem.

 

Pērkot kaltus pie atsevišķiem uzņēmumiem, ir iespēja paildzināt tikko nopirkta katla garantiju. Ja katlu serviss tiek veikts katru gadu, tad garantijas laiks tiek pagarināts par trīs gadiem. Tas nozīmē, ka pierasto divu gadu vietā, pircējs saņems iespēju piecus gadus neuztraukties par tehniskajām ķibelēm.

 

Ko meistari piedāvā katlu servisa apkopes laikā?

Tas nozīmē, ka tiek veikta apkures katla korpusa diagnostika,  dūmvada pārbaude un tīrīšana, tehniskā stāvokļa pārbaude un regulēšana, recirkulācijas apsaistes un apkures sistēmas tehniskā stāvokļa pārbaude, mērinstrumenta paneļa pārbaude un regulēšana, mehānisma pārbaude un regulēšana, granulu degļa un degļa sistēmas  tehniskā stāvokļa pārbaude un regulēšana, katla tīrīšana, atkārtota lietošanas apmācība.

by | Categories: Pakalpojumi | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.