RGJ sertifikāti un deklarācijas

Feb 21, 2014

rgj.lv kvalitatividumvadi, dumvadu montazaŅemot vērā to, ka dūmvadu izveide ir gana specifiska ražotnes nozare, klienta ir nepieciešama garantija, ka tikko izbūvētais dūmvads pēc mēneša nesagrūs un māja nenodegs, ja tiks intensīvi kurināts gada aukstākajās dienās. Atrodoties Eiropas Savienības sastāvā uzņēmējiem un ražotājiem ir jāvar nodrošināt savas produkcijas kvalitāte atbilstoši ES izteiktajiem standartiem un specifikācijai. Ja prece atbilst nepieciešamajām prasībām, tai tiek piešķirt sertifikāts, kas apstiprina to, ka prece ir izmantojama un atbilst vajadzīgajiem standartiem. Sertifikāti, it īpaši šāda veida ražošanas nozarē, nozīmē pozitīvus pavērsienus biznesā gan klientam, gan ražotājam, jo spējot piegādāt kvalitatīvu preci, tiek nodrošināta klientu plūsma un peļņa.

Deklarācijas.

Ekspluatācijas īpašību deklarācijas ir apskatāmas RGJ  vietnē www.rgj.lv . Tai ir jābūt brīvi pieejamai un apskatāmai jebkura, kas vēlas būvēt, pārbūvēt vai iebūvēt, jo šī deklarācija tiek izsniegta arī būvmateriāliem, turklāt tā savā īpašumā ir jāuzglabā vismaz 10 gadus. Vairākums būvmateriālu un celtniecības kompāniju vietnēs ir atrodama šī deklarācija, jo tā nosaka preces izmantošanu un apstiprina, ka tās īpašnieks ir saņēmis informāciju par tās pareizu izmantošanu un tādējādi nevar vērst pretenzijas pret būvnieku vai preces ražotāju, jo instrukcijā ir sniegta visa nepieciešamā informācija par pareizu ekspluatāciju.

Dokumenti.

Lai kā cilvēkiem nepatiku birokrātija, visi nepieciešamie dokumenti ir tie, kas parasti nodrošina taisnību dažādos strīdu gadījumos un palīdz to atrisināšanā. Tieši tādēļ, katrā lietošanas instrukcijā ir jāparedz un jānorāda pat vismazākais sīkums pat tad, ja tas šķiet absurds. Ja kāds svarīgs punkts nav iekļauts instrukcijā tad to var pamanīties vērst pret ražotāju vai izplatītāju, tādējādi iztiesājot pat vairākus miljonus lielu kompensāciju. Latvijas vēsturē gan šāda gadījuma nav, bet ārvalstīs tas ir iespējams – ne reizi vien masu saziņas līdzekļos esam manījuši virsrakstus, ka ir saņemtas neiedomājami lielas kompensācijas par šķietamiem sīkumiem. Eiropā tas nav tik izplatīti kā ASV, taču gadījumi ir atrodami arī šai pus okeānam. Lai no tā izvairītos, ir speciālas regulas un specifikācijas, kurām jāatbilst precei vai pakalpojumam.

rgj.lv ekoloģiski dūmvadi

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.