Salons skaistumkopšanai Nofrete ļaus justies un izskatīties lieliski!

Nov 23, 2016

salons-skaistumkopsanai-nofrete

Katra sieviete ik pa laikam aizdomājas par sevis lutināšanu, apbalvošanu un vienkārši atpūtu skaistumkopšanas salonā. Jau šī vārdu salikuma skaņa ir tik brīnumaina un liek ar pievērtām acīm redzēt baltu, pūkainu halātu, smaidošu kosmetoloģi, just patīkamās trīsas masāžas laikā un just ēterisko eļļu smaržu… Salons skaistumkopšanai Nofrete Rīgas centrā, E.Melngaiļa ielā 5 var sniegt šīs sajūtas un daudz, daudz vairāk.

Salona apmeklējums un skaistuma procedūras ir sievietes balva par dažādajām lomām, kas jāpilda ikdienā, piemēram, sieva, mamma, priekšniece, mājkalpotāja, pavāre, bērnaukle utt. Ikdienas skriešanā, aktivitātēs darbos  un rutīnā ir tik grūti atrast brīdi sev, klusībā padomāt, uzņemt labo enerģiju, un pats galvenais – pateikt sev paldies par lielisko darbu! Nofrete salona lieliskais personāls parūpēsies ne tikai par vizuālo, bet arī par iekšējo skaistumu, jo tikai ar sevi iekšēji apmierināta sieviete spēj starot un sniegt enerģiju citiem.

Kāpēc izvēlēties skaistumkopšanas salonu Nofrete!?

Salona nosaukums Nofrete nav nejaušība. Nofrete bija ir viena no Senās Ēģiptes slavenākajām un spēcīgākajām valdniecēm un pārstāv civilizāciju, kas veidojusi skaistumkopšanas kultūru. Tieši Senajā Ēģiptē sāka pievērst uzmanību savam ārējām izskatam, izmantojot epilāciju, nagu krāsošanu, sejas kopšanu. Senajā Ēģiptē rūpes par savu ārējo izskatu pielīdzināja mākslai un tas arī ir salona Nofrete pamats – katru savu klientu redzēt kā mākslas darbu, kas jāpilnveido,

Salona profesionalitāti un pieredzi apstiprina jau 15 gadu darbošanās skaistumkopšanas nozarē. Papildus tradicionālajām procedūrām un pakalpojumiem, salons piedāvā daudz inovatīvu un citur Latvijā vēl ne tik ļoti izmantotas metodes, lai savām klientēm piedāvātu vēl ātrāku un efektīvāk atjaunot un uzlabot nepieciešamās ķermeņa daļas.

Procedūras katra gaumei un iespējām

Skaistumkopšanas salons Nofrete piedāvā visdažādākās sejas procedūras, skaistuma injekcijas, dermatologa pakalpojumus, make-up. Tāpat atliek tikai izvēlēties kādu ķermeņa procedūrām, piemēram, epilāciju, vaksāciju, ietīšanu, kavitāciju vai masāžu.  Perfektam un ideāli sakoptam vizuālajam tēlam noteikti būs nepieciešama arī nagu kopšana.

Piezvani un izvēlies sev vajadzīgāko procedūru!

Lai novērtētu Senās Ēģiptes valdzinājumu un 21.gs. baudu savā ķermenī, atliek tikai piezvanīt 27292200 vai 26827243 un pieteikties vizītei. Rūpējoties par klientu ērtībām, salons piedāvā arī bezmaksas autostāvvietu.

Lai brīnišķīgs un emocionāli piesātināts brīdis tikai sev!

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.