Sēta ikvienai teritorijai!

Feb 16, 2014

plastmasas zogi tvora.lvLai noslēptu māju no svešām acīm un realizētu privātu zonu, ierobežo to ar mājai un apkārtējai videi piestāvošu žogu. Pēc personalizēta pieprasījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums uzstādīs gan akmens, gan klasiskus koka žogus vēlamajā lielumā un apmērā.

Lielu teritoriju ierobežošanai var izmantot klasiskās koka sētas. Koka žogu pielāgošanā var izvēlēties: -vienpusējo vai divpusējo dēlīšu pārklājumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes koksnes dēļu risinājuma posmus. Somijas priedes koksne nodrošinās materiāla izturīgumu pret laikapstākļu ietekmi, ilgi saglabās jauna žoga izskatu un kalpos ilgi.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad efektīgākais risinājums būs ziemeļnieciskā stilā – akmens žogs (Gabioni). To montēšanā lieto mmetāliskas konstrukcijas, kas tiek aizpildītas ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami vairākos izmēros un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Akmens bloku metāla sētas

Bloku un moduļu žogu sistēmām ir neskaitāmas priekšrocības: fundamentāls izskats, izturība pret ārējās vides ietekmi, daudzveidīga krāsu izvēle. Sētas celtniecībā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus plātņu dēļi (Aluzinic), kam ir augstas pretkorozijas īpašības. Izvēloties bloku sistēmas žogu, pasūtītājs var izvēlēties vienkāršu vai abpusējo plāņu novietojumu ar noteiktu attālumu arkas, standarta formā u.c.. Moduļu žogu būvniecībā tiek pielietoti TO un SU būvniecības bloki. Tie ir ar granīta piedevu un bloki ražoti dabiskā šķēlumā..

*TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas piešķir dabīgu akmens šķēluma vizuālo izskatu. Tos var izmantot dažādu celtņu, ēku apšuvumiem, žogiem, starpsienu un citu būvju izveidē. Lielākais ieguvums – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.

*SU žogu bloki radīs prestižu un fundamentālu mājas vidi. Jaunākās Cytryn, Vera krāsas risinājumi piedāvā daudzveidīgu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.