Sētu izgatavošana un montēšana.

Apr 21, 2014

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 3Firma UAB Tvora piedāvā sētas, ko piemērot ikkatra klienta īpašuma prasībām. Ja pašlaik meklējat kvalitatīvu žogu risinājumus, apskatiet uzņēmuma “Tvora” sniegtās opcijas. Tur varēsiet izzināt gan klasiskus, gan arī modernus žogu variantus, kuri jūsu īpašumu spēs pasargāt no svešiem skatiem un sniegs drošības sajūtu.

Uzņēmums UAB “Tvora” sniedz dažāda modeļu žogu izveidošanu un uzstādīšanu.

- Skandināvu stila akmens žogu risinājumi ir iespaidīgi, un tos var izveidot gan kā sētas paneļus, gan atsevišķus akcentus sētā kolonnu vai pamata plaknes vietā.

- Metāla žogu ražošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas paredz žogam lielu kalpošanas periodu.

- Klasiska koka sēta privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēm u.c. no Somijas priedes koksnes Thermowood. Sniedzot priekšroku šim risinājumam, jūs varēsiet pasūtīt dēlīšu pozīciju – horizontāli vai vertikāli.

Lielākas zonas norobežošanai vēlams ir jau Amerikā lielu popularitāti ieguvušais plastmasas veida sētas variants. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša montāža. PVC žogs ir ar augstu pretestības spēju pret laikapstākļu nelabvēlīgo ietekmi un var saglabāt labu izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv varēsiet iegādāties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi ļoti labi atbilstoši teritorijas pasargāšanai no meža dzīvniekiem un nepiederošām personām. Piemērots variants jums piederošā meža zonas nožogošanai.

Uzņēmumā “Tvora” tiek izgatavoti ne tikai žogi, bet arī izgatavo sētas vārtu sistēmas, kas tiek pielāgoti jebkura klienta vajadzībai. Izvēlē bīdāmie, veramie, automātiskie iebraucamie vārti, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Kompānijas profesionāļi realizē arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā sniegs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas variantiem Tvora.lv – žogu izgatavošana, uzstādīšana pēc individuālajiem pasūtījumiem!

 

 

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.