Sixt auto naoma

Oct 15, 2014

Sixt-auto-noma-turpina-izaugsmi-Latvija-220Auto noma šķiet it kā parasts termins, kas neko daudz zem sevis nevarētu slēpt. Taču ir kāds uzņēmums, kas ar jēdzienu auto noma, saprot un piedāvā ko daudz vairāk. Sixt ir pirms vairāk kā 100 gadiem Minhenē dibināts uzņēmums, kas nu ir atrodams 105 pasaules valstīs un ļoti bieži saņem dažādus apbalvojumus par saviem pakalpojumiem un klientu apkalpošanu. Uzņēmums piedāvā nomai dažādu veidu auto – vieglās automašīnas, 4×4 apvidus auto, minivenus, mikroautobusus, sporta auto, kabrioletus, kravas furgonus un visu citu veidu automašīnu veidu. Tā pat uzņēmuma autoparkā ir atrodami biznesa klases auto un arī limuzīni.

Auto noma ārzemēs.

Jā, ņemot vērā to, ka šī uzņēmuma filiāles atrodas visā pasaulē, tiek piedāvāta iespēja nomāt auto (http://lv.sixt.com/auto-noma/) arī ārzemēs. Šī ir lieliska iespēja visiem Sixt klientiem, kas reģistrējušies, piemēram, Latvijā, šī uzņēmuma filiāles iegūt tādu pašu lielisku servisu kā šeit. Saviem klientiem Sixt piedāvā jaunas ekonomiskās, vidējās, biznesa un Premium klases automašīnas. Ar vārdu jaunas, tik tiešām tiek domāts jaunas, jo automašīnu parkā nav atrodamas automašīnas, kas vecākas par 2 gadiem.

Auto noma nedēļas nogalēs.

Īrēt auto ilgākā laika posmā, vienmēr būs lētāk, kā uz dažām dienām. no piektdienas plkst. 18.00 līdz pirmdienas plkst. 9.00 ir iespējams par īpaši izdevīgu cenu nomāt ekonomiskās kompaktklases vai Premium klases automašīnas. Šis piedāvājums ir ļoti pazīstams un atzīts Baltijas valstīs, jo tieši šāds brīvdienu piedāvājums ļauj iepazīt skaistākās mūsu un kaimiņvalstu vietas.

Auto noma korporatīvajiem klientiem.

Uzņēmuma biznesa lientiem tiek piedāvāti īpaši izdevīgi noteikumi, kas noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu. Piemēram, ir iespēja izvēlēties konkrētās valstīs nemainīgi zemas cenas, ko lieliski novērtēs tie klienti, kuru pārstāvji regulāri ceļo dažādos komandējumos. Tā pat ir iespējams atcelt vai mainīt auto rezervāciju un izvēlēties ļoti izdevīgus norēķinu veidus.

Kā redzams, Sixt ir viena no pasaulē populārākajām un izdevīgākajām auto nomas kompānijām, kas vienmēr rūpēsies par klientu un izdabās viņa vēlmēm.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.