Smaržas internetā – izdevīgākie piedāvājumi interneta veikalā 220.lv!

Jan 12, 2016

 

 meitene-iesmarzinas

Smaržu pasaule ir ļoti daudzveidīga un unikāla. Ikdienā izvēlamies smaržas, līdzīgi kā apģērbu – pēc noskaņojuma, sajūtām. Tāpēc nereti uz plauktiņa stāv vairāk nekā tikai viena smaržu pudelīte. Tomēr – labas un kvalitatīvas smaržas nav no tām lētākajām – ne katrs spēj un vēlas tērēt gana lielas naudas summas par smaržu flakoniņu. Tad nu meklējam izdevīgas alternatīvas – kā iegādāties patiešām patīkamas un labas smaržas, neiztērējot pārāk daudz.

Tieši tādēļ interneta veikalā 220.lv plašā izvēlē tiek piedāvātas dažādu zīmolu smaržas par izdevīgām cenām! Šeit piedāvājumā varam atrast gan tādu pasaulē atzītu zīmolu kā Bvlgari, Calvin Klein, Escada, Jil Sander smaržas, gan smaržu komplekti kā sievietēm, tā arī vīriešiem.

220.lv piedāvājumā katrs savai gaumei atradīs smaržas, parfimērijas ūdeņus un tualetes ūdeņus, kā arī odekolonus. Ar ko tie atšķiras viens no otra? Piemēram, smaržās aromātiskā kompozīcija ir visaugstākā, kas ir galvenais iemesls aromāta ilglaicīgai noturībai – no rīta varam iesmaržoties, bet vēl vakarā būs jūtama smaržas atblāzma. Savukārt parfimērijas ūdens visbiežāk ir vairāku (vai vienas) ēterisko eļļu sajaukums, kas padarīs aromātu ilgāk noturīgu. Tualetes ūdeņi vislabāk piemēroti ikdienai – to aromāti nav pārāk spēcīgi vai uzmācīgi, bet to bāze ir parfimērijas ūdeņu nedaudz gaisīgāka un vieglāka versija.

Visplašāk smaržās sastopami ziedu aromāti – gandrīz katrā smaržā ir vismaz dažas ziedu notis. Aprakstos bieži vien varam lasīt dažādu aromātu sastāvu, kas sakombinēts, lai radītu vienu konkrēto aromātu.

Daudz tiek minēts, ka internetā smaržas pirkt ir nepraktiski un drīzāk tāds pirkums “kaķis maisā”. Tomēr, ja iepriekš veikalā esam apskatījuši piedāvājumu, pasmaržojuši un izvēlējušies sev tīkamākos aromātus vai noskaidrojuši sev tīkamākās aromātu noris (sastāvus), tad itin viegli varam izvēlēties konkrētās smaržas internetā, kur to cena būs krietni vien izdevīgāka. Tāpat, ja zinām aromātu notis, kas mums piestāv un patīk, varam eksperimentēt, orientējoties pēc apraksta par smaržu. Turklāt, varam iegādāties eksperimentālā kārtā mazāka tilpuma smaržu pudelīti, lai pārliecinātos, ka šīs smaržas patiešām ir patīkamas un atbilstošas. Cenas ziņā šāds eksperiments drīzāk attaisnosies.

by | Categories: Skaistumam |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.