Stilīgie Sevenfriday pulksteņi

Oct 8, 2015

sevenfriday pulksteņi

SevenFriday ir zīmols, kas atklāts tikai 2012.gadā, bet jau paspējis iekarot tūkstošiem klientu sirdis, tai skaitā arī kolekcionāru. SevenFriday ražo augstvērtīgas kvalitātes modernus un precīzus pulksteņus par salīdzinoši zemām cenām, ja salīdzina ar citu slavenu zīmolu pulksteņiem.

Zīmola dibinātājs un šveiciešu uzņēmējs Daniel Niederer bija noguris no zīmolu pulksteņu pārlieku vienmuļajiem dizainiem un nesamērīgi augstajām cenām, tādēļ izveidoja pats savu kompāniju, kuras mērķis bija radīt pulksteņus ar svaigu, mūsdienīgu dizainu cenā ap 1000 eiro. Parādoties pirmajiem SevenFriday pulksteņu modeļiem, ziņas un raksti par tiem parādījās vairāk nekā 60 valstīs, kas tik jaunai kompānijai bija vairāk nekā izcils sasniegums. Pats pirmais Sevenfriday zīmola veikals tika atvērts 2013. gada decembrī  Manilā.

SevenFriday dizains

Sevenfriday pulksteņu dizains atspoguļo skaidras līnijas un futūristisku dizainu, no citiem pulksteņiem to atšķir vienkāršība un elegance, kas robežas ar “rupju” stilu. Niederer savus pulksteņus rada, iedvesmojoties no industriālās revolūcijas, tādēļ Sevenfriday pulksteņi atgādina, ka mēs dzīvojam industriālā laikmetā, bet to stils piesaista ikviena uzmanību.

SevenFriday iedvesmas elementi:

  • Industriālisms;
  • Mašīnbūve;
  • Arhitektūra;
  • Dizaina ikonas.

Sevenfriday pulksteņi iedalāmi divās sērijās – V – Series un M – Series. Abu sēriju pulksteņu modeļiem ir ļoti piesaistošs izskats – pulksteņu korpusa forma ir kvadrātveida ar noapaļotiem stūriem, bet korpusa vidū redzams sarežģīts mehānisms. Viss šis kopums veido ļoti modernu izskatu un sniedz mehāniskajiem pulksteņiem otro elpu. Sevenfriday laikrāži īpaši piesaistīs jaunākas paaudzes pulksteņu cienītājus, jo to pamatā ir kvalitāte un moderns, piesaistošs dizains.

Jāpiemin arī kāda svarīga nianse – lai gan SevenFriday tehniski skaitās kā Šveices uzņēmums, tas nedrīkst sevi tādu dēvēt, jo tā pulksteņu mehānismos tiek izmantotas detaļas no Japānas.

SevenFriday darbība

SevenFriday ir viens no Šveices pulksteņu zīmoliem, kurš aktīvi komunicē ar potenciālajiem klientiem un pulksteņu faniem sociālajos tīklos. Zīmola dibinātājs uzskata, ka nav vajadzības daudz runāt, bet gan pulksteņu izcilību pierādīt ar darbiem.

Kompānija iesaistījusies vairākās labdarības akcijās, kurās tiek atbalstīti bērni, kuri slimo ar autismu, kā arī  laidusi klajā vairākas pulksteņu kolekcijas, kuru ienākumi 100% apmērā tiek ziedoti labdarības fondiem. Lielbritānijā bāzētais fonds atbalsta īpašo bērnu iesaisti un iedrošināšanu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, iesaistīšanos komunikācijā un rotaļās, bet ASV bāzētais fonds nodarbojas ar sabiedrības izpratnes veicināšanu un izglītības nodrošināšanu tiem, kuriem tā visvairāk ir vajadzīga.

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.