Transformējamās divstāvu gultas!

Dec 30, 2014

compact.lv logoLatvijā daudzas ģimenes nevar atļauties dzīvot plašos dzīvokļos, tādēļ ir nepieciešams risinājums, kā satilpt 3 – 4 cilvēkiem un mēbelēm maksimums 60 kvadrātmetru dzīvoklī. Ja neņem vērā jaunos projektus, tad šāda izmēra dzīvokļi ir standarta izmērs tā saucamajā Hruščova un paneļu daudzdzīvokļu mājām. Ir cilvēki, kas izvēlas nelielas kvadratūras apartamentus, jo tie ir ne tikai lētāki, bet vieglāk kopjami un, nereti arī mājīgāki. Bet, šeit rodas cita problēma.  Ja ģimenē aug 2 bērni, tad nepieciešams atrast vietu divām gultām, bet, dzīvokļa platība nav stiepjama, tādēļ, bieži vien tas neizdodas. Ko darīt šādās situācijās? Transformējamās divstāvu gultas ir vairāk kā lielisks risinājums, turklāt telpa ne tikai iegūs īpašu izskatu, bet arī vietu, un bērniem būs īpaši interesanti.

Kur var nopirkt?

Protams, ka šādas divstāvu gultas ir iespējams iegādāties arī internetā. Compact.lv piedāvā virtuāli iepazīties ar veikala piedāvājumu, un par cenām sīkāk uzzināt veikalā uz vietas Rīgā vai sazinoties pa tālruni ar veikala pārstāvjiem. Divstāvu gultas ir iespējams pasūtīt pie konsultantiem vai kopā ar veikala dizaineri. Preces ir iespējams iegādāties izmantojot arī InCredit līzingu līdz 5000 eiro. Mēbelēm tiek piemērota 2 gadu garantija un, ja to lietošanas laikā rodas kādas problēmas, tad var droši vērsties pie veikala pārstāvjiem pēc palīdzības.

Ko var iegādāties Compact.lv veikalā?

Šis mēbeļu veikals ir savādāks. Tas piedāvā kompaktas un transformējamas mēbeles, kas nozīmē to, ka tās ir īpaši piemērotas mazas platības dzīvokļiem, telpām un istabām. Kādēļ dzīvojot nelielas platības dzīvoklī, būtu jāatsakās no ērtiem plauktiem un dīvāniem, ja ir iespēja izplānot un izveidot mēbeļu sistēmu tā, lai vietas būtu visam, ko sirds kāro. Veikals piedāvā iegādāties pusotra un vienguļamās gultas, kas  var būt aprīkotas ar plauktiem un dažādiem aksesuāriem, divguļamās gultas ar dīvāniem un/vai skapjiem, divstāvu gultas, moduļus un sistēmas ar kinozāli, galdu un to, ko vēlētos redzēt Jūs.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.