Trenažieri vēdera presei

Oct 23, 2015

 

vēderprese

Ne tikai vīrieši vēlas iegūt sportisko un atlētisko izskatu, kad saskaitāmi visi „kubiciņi” uz vēdera. Sievietēm ir ne mazāk liela vēlme iegūt slaidu augumu un trenētu „presīti”. Jāsaka godīgi, pēc šādiem treniņiem, kas snieguši vēlamo rezultātu, prieks ir ne tikai par sasniegto, bet arī sajūtām – pēc treniņiem, kas jau iegājuši ritmā, jūtamies daudz labāk, enerģijas pieplūdums un veselīgums ir pilnīgi jūtams sevī. Arī izskats, protams, krietni vien tīkamāks, bet pārliecība par sevi – ne tikai izskata, bet arī varēšanas ziņā, labi augusi. Gan ne vienmēr pietiek laika skraidīt uz sporta zāli, maksāt trenerim un ieturēt ideālus ēšanas paradumus mūsu steidzīgajā ikdienā.

Un lai gan pareiza ēšana ir ļoti nozīmīga, lai vēdera muskuļi būtu redzami, bez pienācīgas treniņu programmas un dažādām papildierīcēm neiztikt.

Iesākumā sekoju dažādām youtube video pamācībām – kā pareizi izpildīt dažādus vingrojumus, vingrojumu kompleksus. Ar vienu vien vēdera preses (lielākoties visiem zināmo), vingrinājumu vien nepietiek. Liela panākumu atslēga ir arī daudzpusīgie vingrojumi, kas palīdzēs nodarbināt vairākas muskuļu grupas uzreiz. Šādi vingrojumi ļauj gan laiku ietaupīt (patiešām), gan iegūt labāku rezultātu.

Bet, kad ar vingrinājumiem no video sākt palikt par maz – sākam apsvērt iegādāties dažādus mājas trenažierus, kas palīdzēs uzlabot rezultātu. Ikdienā (vai vismaz pāris reizes nedēļā) nodarbinot ķermeni ar šādiem vingrinājumiem, tas sniedz tik veselīgu un enerģijas pārpilnu sajūtu, ka ar laiku vēlamies šo sajūtu uzlabot, pavairot. Tad nu noder trenažieri.

Iegādājoties labu vēdera muskulatūras trenažieri, varam ņemt vērā dažādus knifus un padomus, lai iegādātos pareizo – tādu, kas nodrošinās gan efektīvāku, gan rezultatīvāku treniņu. Te pievēršam uzmanību trenažiera izmēram. Kur mēs to telpā novietosim? Vai pietiks vietas, lai brīvi un ērti varētu ierīci izmantot? Daži trenažieri ir tik kompakti un ērti, ka tos iespējams novietot ļoti nelielā telpā, citiem, nepieciešama lielāka platība – lemjam par to, pirms pērkam trenažieri. Meklējot vēdera muskulatūras trenažieri, pērkam tādu, kas nodrošinās plaša diapazona kustības un aktivitātes, tā nodrošinot treniņu visiem vēdera muskuļiem. Turklāt – ierīcei jābūt ne tikai praktiskai, bet arī komfortablai. Uz izvēlētā trenažiera jāspēj ieņemt komfortablu pozīciju, lai treniņi būtu droši un arī patīkami.

Kvalitatīvu vēdera muskulatūras trenažieri būs iespējams regulēt tā, lai to varētu pielāgot tieši savai miesas būvei – te arī slēpjas daļa komforta.

Treniņš, izmantojot šādu trenažieri, palīdzēs iegūt ne tikai lieliskus vēdera muskuļus un pievilcīgu vizuālo efektu, bet arī nostiprinās visu rumpi kopumā, uzlabos stāju, padarīs elastīgāku mugurkaulu un spēku kontrolēt ķermeni.

by | Categories: Skaistumam |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.