Ko pasniegt svētkos? Uzdāvini fotosesiju skaistāko mirkļu iemūžināšanai

Dec 19, 2013

fotosesijas dāvanuserviss.lvNeskaitāmā daudzumā interesantu ideju tavai izvēlei . Tā vietā, lai svētkos tērētos uz mantām, uzdāvini emocijas! Vecākiem, bērniem, kolēģiem un draugiem aizraujošas dāvanas jebkurām interesēm:

  • Interesanti ceļojumi un aktīvā atpūta

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir veiksmīgie ceļojumi un cilvēki, ar kuriem ļoti labi pavadīts laiks. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai kolēģus var, braucot kopīgā brīvdienu ceļojumā pa Latviju. Oriģināla dāvana adrenalīna cienītājiem būs brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

  • Mīlestības pilna dāvana

Burvīga relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku atvaļinājumā atļaus nolikt malā rutīnas radīto nogurumu un kopā mīļi pavadīt atpūtu. Neparasti kursi šķitīs piemēroti praktiskiem un drosmīgiem cilvēkiem. Ikdienas jūsmīgo mirkļu veicināšanai vajadzīgs tikai mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

  • Dāvanas svētkos visiem

Tuvojoties svētkiem, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu variantos. Humoristiska karikatūra, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, neskaitāmas piedzīvojumu takas un brīvdienu relaksācija. Saviļņojošo dāvanu uzskaitījums ir garāks, tādēļ nežēlo laiku un veic apsvērtu pirkumu. Oriģināla dāvana sniegs neaptveramu izjūtu gammu un uzburs jauku svētku noskaņojumu.

  • Praktiska dāvana jubilejās

Dāvanu kartes ir piemērots variants tam, kas svārstās par dāvanas izvēli. Lai arī šķiet, ka tā ir pliekana un bezpersoniska , tā dāvanas saņēmējam sniedz iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Lai pārmēru neizšķiestu brīvos brīžus dāvanu iegādes drudzī, iegādājies dāvanu karti, jo tā būs noderīga dažāda paaudžu cilvēkiem. Lai dāvanu kartes sagādātu pārsteigumu, pirms tam to glīti iesaiņo.

Mīlošai sievai, rūpīgam vectēvam, sirsnīgajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem draugiem  – izvēlies praktisku dāvanu!

 

 

by | Categories: Dāvanas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.