Veikala Lensor kontaktlēcas par īpašām cenām.

Mar 15, 2015

Contact_Lense-3Visi zina to, ka optikas preces nav no tām lētajām un tas ir tikai normāli, jo tomēr tās ir tiešā veidā saistītas ar cilvēka redzi, ar ko ir jābūt īpaši uzmanīgiem, it sevišķi  tajos gadījumos, kad tā jau ir slikta un cilvēks ar redzes problēmām karo jau no dzimšanas. Daudziem redze pasliktinās tikai ar gadiem un nepieciešams risinājums, piemēram, lasīšanai vai braukšanai ar auto. Brilles parasti ir vispierastākais risinājums redzes koriģēšanai, bet tas arī ir dārgāks, jo jāmaksā ne tikai par stikliņiem, bet arī par briļļu ietvariem, kas var būt atsevišķs biznesa veids, jo ir ļoti ienesīgs. Ne mazums cilvēku vēlas valkāt ikdienā ne tikai sava iecienītā zīmola apģērbu, bet arī brilles.

Kontaktlēcu cenas.

Daudzi uzskata, ka kontaktlēcas ir tik pat dārgas cik brilles, bet šis uzskats nebūs īsti precīzs. Saprotams, ka neviena redzi koriģējoša lieta nav lēta – ne brilles, ne lēcas, ne operācija, bet kontaktlēcas var izrādīties lētākais risinājums. Veikalā Lensor kontaktlēcas ir pieejamas ne tikai dažādās cenās, bet arī veidos, jo gluži tā pat kā brilles, tas ir ļoti individuāli lietojamas. Kontaktlēcas nav pieejamas tikai viena veida, tādēļ to cenas mēdz atšķirties atkarībā no tā, vai iegādāsieties vienas dienas kontaktlēcas vai, piemēram, multifokālās lēcas. Tiem, kuri ar to saskaras pirmo reizi, noteikti palīdzēs preču apraksti, kuros ir sīki aprakstīts tas, kas īsti ir atšķirīgs katrai no lēcām un ka tās ir piemērotas.

Kā saņemt lēcas savā īpašumā.

Pirmām kārtām, tās ir jānopērk. Apmaksa par pirkumu ir iespējama dažādos veidos – izmantojot Swedbank, SEB, Nordea un Citadele internetbankas vai kādu karšu maksāšanas veidu. Arī piegādes iespējas un cenas ir atšķirīgas. Ja iepirksieties par summu, kas ir zemāka par 10 eiro, tad pie pirkuma vēl jāpierēķina piegādes izmaksas, bet, ja summa būs augstāka, tad veikals piedāvā bezmaksas saņemšanu ne tikai pie sadarbības partneriem, bet arī izmantojot citus saņemšanas veidus.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.