Veldzējošie Daikin kondicionieri – Japānas ražotāja kvalitāte

Apr 16, 2016

Mūsdienās pastāv ļoti liela sienas tipa kondicionieru izvēle no dažādiem ražotājiem, piemēram, Japāņu klimata iekārtu ražotāja Daikin. Šī zīmola gaisa kondicionēšanas sistēmas sniedz izcilu veiktspēju, energoefektivitāti un komfortu vienā sistēmā, kas atbilst arī telpas interjera vajadzībām. 

 

 

 

Gaisa kondicionieri, kas ir piestiprināmi pie sienas, darbojas tāpat kā pie loga piestiprināmie kondicionieri – tie izvada siltumu un mitrumu laukā no telpas, tikmēr pa žalūzijām telpā tiek ienests svaigs gaiss. Gaiss iziet cauri spolēm un tiek atdzesēts ar kompresora palīdzību, pēc kā ventilators spiež atdzesēto gaisu atpakaļ telpā.

 

Lai arī pie loga vai sienas piestiprināmie kondicionieri pārsvarā tiek uzstādīti sabiedriskās ēkās, kur ikdienā uzturas daudz cilvēku (lielveikalos, skolās, slimnīcās, biroju ēkās u.tml.), arī privāto mājsaimniecību un dzīvokļu īpašnieki sāk izmantot šāda veida risinājumu cīņā ar vasaras svelmi.

 

Priekšrocības, ko sniedz mūsdienīgi sienas kondicionieri:

 

Plaša kondicionieru izvēle – kondicionieru ražotāji laiž klajā daudzveidīgas produktu līnijas, līdz ar to piedāvājot plašas izvēles iespējas starp modeļiem un ļaujot piemeklēt ideālo variantu pēc stila un veiktspējas, pielāgojot to gan interjeram, gan maciņam. Tostarp atrodami arī veldzējošie Daikin kondicionieri.

 

Individuāla kontrole – katru iekštelpas vienību var regulēt un darbināt neatkarīgi, lai kondicionētu tikai tās telpas, kur tas nepieciešams.

 

Elastīga uzstādīšana – Daikin un citi mūsdienīgi kondicionieri savos izmēros ir kompakti un neaizņem daudz vietas, kā arī to uzstādīšana ir viegla un ērta pat vietās, kur ir ierobežota telpu platība.

 

Enerģijas un izmaksu ietaupījumi - advancētas invertora un siltumsūkņu tehnoloģijas panāk lielāku efektivitāti un enerģijas ietaupījumu par zemākām izmaksām.

 

Mūsdienās centrālās gaisakondicionēšanas sistēmas ir efektīvākas, izturīgākas un videi draudzīgākas kā jebkad. Lai arī sākotnējās izmaksas varētu šķist diezgan augstas, tomēr tās atmaksājas ilgtermiņā, tajā pat laikā nodrošinot komfortablu vidi telpās pat pašā vasaras karstumā, ko parastais pārnēsājamais kondicionieris nespēj.

 

Tas, cik efektīvi darbosies gaisa kondicionieris, ir atkarīgs ne tikai no izvēlētā modeļa tehniskajiem parametriem, bet arī tā izmēra. Lielāks kondicionieris ne vienmēr garantē labāku dzesēšanu. Patiesībā, kondicionieris, kas ir pārāk liels un spēcīgs priekš telpas, kurā ievietots, pildīs savu funkciju sliktāk, nekā attiecīgajai telpai piemērots, pareiza izmēra kondicionieris. Tāpēc pirms kondicioniera iegādes vēlams konsultēties ar speciālistu.

 

Gan Daikin, gan citu pazīstamu zīmolu kondicionierus Latvijā vislabāk iegādāties pie speciālistiem, kas piedāvā ne tikai pašu kondicionieru iegādi, bet arī sniedz konsultācijas un to uzstādīšanu, piemēram, SIA „Commodus”, kas atrodas gan Rīgā (Jelgavas iela 42, LV-1004), gan Saldū (Saldus novads, Apvedceļš 15, LV-3801). Tālrunis konsultācijām + 371 27088108.

 

by | Categories: Pakalpojumi, Tehnika | Tagged: |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.