VELOSIPĒDI, TELTIS, LAIVAS UN PĀRĒJAIS TŪRISMA APRĪKOJUMS AKTĪVAI ATPŪTAI

Mar 26, 2014

220.lv velosipediAktīva laika pavadīšana ir neiedomājama bez pasākumiem svaigā gaisā, dabā, un nepieciešamais aprīkojums: skrejriteņi, velosipēdi un tūrisma piederumi, tādi kā teltis vai laivas ir preces, ko vislabāk iegādāties vēl pirms atpūtas sezonas, kad visu nepieciešamo var iegādāties par lētāku cenu. Tajā pat laikā daudzveidīgais klāsts tūrisma preču tirgū ļauj atrast dažādas preces un tām nepieciesamo aprīkojumu atbilstoši katra prasībām un līdzekļiem.

Latvijā gan bērnu, gan pieaugušo vidū ir iecienīta velobraukšana. Šādām nodarbēm var uzskaitīt visu, kas saistās ar skrituļošanu – īpaši bērniem patīk izbraucieni ar skrituļslidām, bet populāri ir arī skrejriteņi. Arī cenas velosipēdiem mūsdienās ir ļoti adekvātas. Atkarībā, piem., no velosipēda stila (MTB jeb kalnu, pilsētas, tūrisma velosipēdi u.tml.) un braukšanas prasmēm, velosipēdu tirgū ir dažāda veida modeļi gan pieredzējušiem velobraucējiem, gan cilvēkiem, kam riteņbraukšana ir vienkārši hobijs. Ja mērķis ir nobraukt vairākas sezonas un velosipēds ir kā ilgtermiņa ieguldījums, noteikti vajag ieguldīt naudu kvalitatīva modeļa iegādei – tam būs citas konfigurācijas rāmis un kvalitatīvākas detaļas, piem., spieķi, pārslēgi, gultņi u.c.

Savukārt īstiem dabas pētniekiem kempings vai pārgājieni ļaus aizmirst par ikdienas steigu un stresu. Latvijā ir daudz kempinga vietu, bet ikviens var arī pats var doties spontānā pārgājienā pa dabas takām vai izvēlēties braucienus ar laivām pa ūdeņiem. Tādā gadījumā neaizstājama sastāvdaļa ir kvalitatīva telts un arī laiva. Jāapzinās, ka teltis par dažiem eiro vairāk būs derīgas tik vien kā parastai naksņošanai pagalmā, savukārt, lai daba nepārsteigtu un lietusgāzes vai pat vētra neliktu pārtraukt pārgājienu, stingra auduma telts ar labu konstrukciju parasti maksā no 100, 120 eiro un vairāk. Viss atkarīgs no tā, cik profesionāli ar šiem kempingiem nodarbojaties. Lai atrastu cenas ziņā izdevīgāko pirkumu parasti ir vērts pasūtīt preces interneta veikalos.

Pazīstamākais interneta veikals Latvijā 220.lv izceļas ar teicamu klientu apkalpošanu un daudzveidīgu profesionālu un oriģinālu preču sortimentu . Par pieņemamām cenām tiek piedāvāti attiecīgo preču kategorijā pazīstamu ražotāju velosipēdi, bērnu rati, skrejriteņi, teltis, laivas un cits tūrisma inventārs, kas tiek pastāvīgi atjaunots ar jaunām un sezonai aktuālām precēm. Akcijas ietvaros nepieciešamās preces var iegādāties pat par 20 – 30% vai vēl lētāk nekā citur. Veicot pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 16:00, ja prece atrodas pieejama, to varēsiet izņemt jau 3 stundu laikā 220.lv klientu apkalpošanas centrā vai dažās dienās ar piegādi visā Latvijā!

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.